Deri altı sivilce

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve hoppala tarafından 19 Şubat 2012 başlatılmıştır.

19 Şubat 2012
    Konu Sahibi : hoppala
  1. hoppala

hoppala Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    meraba
    yaklaşık 1 ay önce tatile girmemle beraber biraz cips ve çekirdeği abarttım.hemen çok büyük deri altında bi sivilce çıktı doğal olarak.benim kullandığım kremler vardı. clindoxyl,imex sürdüm falan.hala geçmedi.ve o kadar sertleşti ki.içerde ve semsert.ağrıyo ve kıpkırmızı.sıkılıcak tarzda da değil.buz falan tuttum bugün ama işe yaramıyo.tabiki geçicek ama salı günü çok önemli çok çok önemli bi görüşmem var.iş ile ilgili.hafifletmek için yada hızlandırmak için ne yapmam gerekir ?
  2. 19 Şubat 2012
  3. mervemervemerve

mervemervemerve Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    o bolgeye herhangı bı nemlendırıcı sur cnm ıcındekını yuzeye cıkarabılır ya da ız var mı orsa varsa kırmızı kantoraon yagı sur ben denemedım ama deneyenler memnun
  4. 19 Şubat 2012
  5. hoppala

hoppala Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iz değilde canım,top gibi bir kabartı var.sert derinde.moralim çok bozuk.
  6. 19 Şubat 2012
  7. morfin

morfin Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    """"""2-3 ayda bir çenemin hep aynı yerinde, dışarıda herhanbir iltihabı olmayan, ama derinin altında nerdeyse fındık büyüklüğünde, ağrılı beze çıkıyo. ve 3-4 güne kendiliğinden geçiyo. neden olur ki bu?""""

bende böle bi konu açmıştım ama cevap veren olmamıştı. 4 gün sonra geçiyo çok ufak bi kızarıklık kalıyo ama o da geçiyo. sonra canı istediği zaman bi daha:KK30:

görüşmen varsa makyajdan başka çaren yok malesef
  8. 19 Şubat 2012
  9. Lalende

Lalende Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aynı dertten bende muzdaribim.Kocaman deri altında,ağrılı ve kırmızı değilmi? Çene altımda çıkıyor genelde benimde...acillll yardım önerisi bekliyorum bende.
  10. 19 Şubat 2012
  11. bambum

bambum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Uçsuz sivilce. Bende de çıkar ara ara. Ucu olmayınca içindeki iltihap çıkamıyor, sonra sönüyor ama leke kalıyor geride. Bir zaman sonra tekrar aynı yerde çıkıyor. Karaciğeri temizleyen besinlerden almak lazım.
  12. 19 Şubat 2012
  13. mervemervemerve

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    cnm o zaman anladı bende de oluyo ara ara agrılı oluyo bı de onlar krem sur ama yedırme cnm kremı kalsın ole kendı emer zaten sonra cıkar sıvılce yuzeye ben ole yaaparım bazen ertesı gun cıkar yuzaye benım bazen ıkı gun sonra falan
  14. 19 Şubat 2012
  15. Risus

Risus papatya böceği Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ah kızlar benimde yanaklarımın tam ortasında hani burna yakın kısmında çıkıyor adetten sonra önce kızarıklık tatlı bi kaşınmayla başlıyor 2. gün ucu beyazlıyor sıkıyorum içinden akne çıkıyor sonra kızarık kalıyor 4-5 gün çok sinir bozucu ya..
    kadın hastalıklarına gidip hormon testi yaptırıcam belki hormonsal bişeydir..
  16. 19 Şubat 2012
  17. Lalende

Lalende Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kaysı yağında bahsediyorlar bir sitede.Üzerine sürülünce yokediyor falan demişler onu bir denesek..ben yarın almayı düşünüyorum arkadaşlar.hoppala denemekte fayda var arkadaşım.Ha birde limonla aspirinden bahsetmişler gece yatarken sivilcenin üstüne sürün diyorlar.şimdilik bulduklarım bu kadar:)
    Son düzenleme: 19 Şubat 2012
  18. 19 Şubat 2012
  19. mervemervemerve

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    kayısı yagı var bende hafıfı nemlı bı pamukla surun yalnız ve de parlatıyomus yuzu sıvılcelere ıyı geldıgını bılmıyum ben parlasın yuzum dıye yapıyodum ama kokusu cok agır kullnamadım asıl esans olarak kullnılırmıs zaten ben uzum cekırdegı yagı surdum yuzume duruyo ole ılk kez surdum bakalım