Deri koltuk kullanan var mı???

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve larajj22 tarafından 12 Ocak 2008 başlatılmıştır.

12 Ocak 2008
    Konu Sahibi : larajj22
  1. larajj22

larajj22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar konuyu doğru yere açmışımdır umarım biraz acemiyim:1rolleyes:.... evlilik hazırlığı yapıyorum ve fildişi renginde süet deri oturma grubu beğendim... evinde kullanan var mı __?? kullanışlı mı?? temizliği fln nasıl oluyor diye merak ediyorum bilen arkadaşlar cevap verirseniz sevinirim.... fisfisfisbenneyaptımki

2. 12 Ocak 2008
  3. nnehirr

nnehirr Guest

canım bende yeni evlendım bnmde ilk koltuklarım deri ve açık renkti bir sene anca dayandı yanlarından dikişleri çıktı patlamıs gibi oldu hiç de gusel durmadı gecen ay yenı aldım tavsiye etmiyorum cnm

4. 12 Ocak 2008
  5. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    benim koltuklarımda beyaz deri kesinlikle tavsiye etmiyorum elinde bezle sürekli dolaşırsın eşime kollarını dahi koydurtmuyorum leke yapıyor...Kötü Kazen

6. 12 Ocak 2008
  7. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim Bende Deri Kullaniyorumm Benim Beyaz üzeri Siyahh Toz Oluu Valla Sil Sill Zorr Ee Tabiii Leke En önemli Faktörr O Odayi Kapattim Siğer Odayi Kullanioz Eğer 2 Odan Olacakk Yap Ama Sakin Koyu Mobilya Alma Sürekli Tozz Oluyoo 2 Güne Birr Sill öldüm Valla.

8. 12 Ocak 2008
  9. herbaryum

herbaryum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benimkiler açık sarı deri hem çok çabuk kirleniyor hemde yırtılıyor eşim astım hastası olduğu için aldık ama asla önermem yinede sen bilirsin :)))))))))))

10. 12 Ocak 2008
  11. larajj22

larajj22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayal kırıklığına uğradım biras çünkü çok beğenmiştim:bbo:...beğendiğim yere de sordum çok kalay temizliği kumaştan bile daha kullanışlı dedilerKötü Kazen...cevaplarınız için çok sağolun arkadaşlar...iyiki sormuşum size...a.s

12. 12 Ocak 2008
  13. nnehirr

nnehirr Guest

canım satabilmek için yalan söylemıs kesınllıkle tavsiye etmiyorum yanıı

14. 12 Ocak 2008
  15. bistrogirl

bistrogirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende deri koltuk kullanıyorum. kenarları ve arkası koyu kahve, oturulan yerler ise açık kahve krem ve sütlü kahve karısımı kadife kumaş ben çok memnunum. 1 yıllık evliyim ve daha şikayetim olmadı. :nazar:

16. 12 Ocak 2008
  17. Lisa_

Lisa_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizim büyük salondaki koltuklarda oturma odasındakilerde kenarları deri olanlardan ve çok memnunuz derilerini silme gibi bi durum olduğu için gayet kullanışlı bence

18. 19 Ocak 2008
  19. xuxlxuxfet

xuxlxuxfet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle tavsiye etmem hiç ama hiç kullanışlı deyil. bende ilk görüşte beyendim aldım hiç memnun deyilim.