deri koltuk

Konusu 'Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu' forumundadır ve arzutr tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : arzutr
  1. arzutr

arzutr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar bi el atın. eve deri koltuk almak istiyorum. ama hakiki deri çok tuzlu. günlük odamda değilde misafir salonu için suni deri düşünüyorum. hatta aşağıdaki koltukları beğendim onlarıdan birini alıcam karar verirsem. birde renk olarak acı kahve rengi düşünüyorum. emitasyon deri koltuk kullananlarınızın (koyu renk ) tecrübelerini merak ediyorum ?

http://www.evgor.com.tr/asp/product/3393/Puffy-Beta-Koltuk-Takimi
    http://www.evgor.com.tr/asp/product/3067/Puffy-Koltuk-Takimi

2. 25 Mart 2010
  3. arzutr

arzutr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    hayret koskoca kıadınlar klübünhde emitasyon deri koltuk kullanan yokmu yani ??

4. 25 Mart 2010
  5. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    :) benım koltuklerımın aynısı canım krem benımkıde nasıl yardımcı olabılırm sole solım

6. 25 Mart 2010
  7. Masalimgercekoldu

Masalimgercekoldu Kızım, en büyük şansım Üye

Beğenildi:
    6.256
    Ödül Puanları:
    238
    Benimkiler beyaz, kenar ve sırt omurgası kumaş, kenarları, alt kısmı falan deri.Sırf deri istemiştim, ama kışın çok soğuk olur, yazın pişirir denilmişti pek tavsiye eden olmamıştı.Koyu renkler de bana biraz ofis koltuğu gibi geliyor, her tarafı deri ve kabarık iri kıyım olunca bu seferde çok hantal duruyorlar ve onların karşısına da heybetli bir tv ünitesi, heybetli başka akseduarlar gerekiyor ve o zaman da gerçek deri fiyatına oda döşemek maloluyor.Deri ve soğukluk kısmına da katılıyorum, koltuklarım çok geniş ve büyük olmalarına rağmen elin kenar-köşe derilerine değdiğinde donuyor adeta, yazın da pişirecektir kesin.Biraz araştırın bence, ve bir müddet oturun üstlerinde, full deri olunca bu sıcak-soğuk sorununu yaşamamak önemli bence.Silinmesi, temizlenmesi falan süper zaten ona kimse birşey diyemez, en güzel avantajı bu olsa gerek :)

8. 25 Mart 2010
  9. arzutr

arzutr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ben gümlük odamda değilde misafdir sallonunda kuşlanacağım için soğuk sıcak faktörünü misafir düşünsün diyorum :):) öğrenmek istediği çabucak deforme olurmuı leke ler çıkmayabiliyomuş yada çatlıyomu. üzerinden kaydırıyomu falan. ay yardın edin ya kumaş silmekten gına geldim. hakiki deri parasıda şu an için söz konusu değil.