deriiimmm, sevgilimi soguttum kaçırttım geneee :(((

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Mart 2009 başlatılmıştır.

23 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlaaar arkadaslaar,, :KK43:((( bır sevgılı bulmustum bılıyorsunuz nasıl sevgimi gösterebilirim diye baslık actım en sonn
    cok kötu seyler oluyor :KK43:
    sevgılımle ıyı sayılırdık ama ben once perşembe cuma sevgı gostermeye calıstım sevıyorum dedım msnde yazdım msjlar attım cebımden, bır de ben cok unutkanım bu aralar gene unutkanlık basladı her seyını unuttum cocugun konustuk mu konusmadık mı evde mıyım neyım, neyse :KK43: cunku grıbım grıpken her seyı unutuyorum
    gamyoncuiremsu
    sonra bugun bulusucaktık ama dedı öpicem senı hayır hayır olamaz dedım ama bulusucaz dedı 1 saat cıkarız, ama dedım ben bı cafeye gıtmek ıstıyorum oturalım konusalım gezelım, ıyı ıyı cıkar operım de senı dedı, ıyı dedım kapadım
    sonra aradım hemen, ya dedım atesım cıktı aniden cıkmayalım, ıyı tamam dedı kapadı
    ama bugun cıkalım dıye tum gun aramıstım gec uyandı sonra da uyanınca önce ıstemedı sen hastasın cıkmayalım dedı sonra ıyı tamam ama öpıcem dedı.
    oof opmesı ıyı ama cok opuyo ya tam 1 saat bulusuyosak 40 dk öpıyo :KK43:
    neden öpıyo ya bu kadar ben anlamıyorum
    sevıyo benı ben de onu evet tamam yasımız 25 ama nedır bu bır de gelecek düşünüyoruz göya ama bılmıyorum ya 2 ayı gectı henuz ılıskımız.
    cok uzun yazdım umarım yardımcı olursunuz kızlar. benneyaptımki

2. 23 Mart 2009
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    şaşırdım doğrusu. sevgilinizle öpüşmeden önce plan yapmanız öpüşcez mi diye bana çok tuhaf geldi doğrusu. yani böyle şeylerin planı yapılmaz ki ama.

sorun da şey galiba onun öpmek istemesi sizin öptürmemeniz mi? yoksa çok öpmek istemesi mi?

eğer öyleyse beraber paylaşım yapın ne biliym tiyatroya filan gidin daha az öpüşülebilir yerlere.

4. 23 Mart 2009
  5. EU2

EU2 Guest

ya potuborcüm valla sana ne diyimki şekerim sevgilinde takmış öpücemde öpücem ala ala ya
    aman valla snin bu konular öldrcek bi gün beni bacım

6. 23 Mart 2009
  7. EU1

EU1 Guest

aksam benı ıstemıyo demekkı dıye telımı acmadım 2 saat o da o saat bu saat acmıyo msjlar atıyorum bakmıyor , hatta sen görürsün bıle dedı banaa
    :KK43: neden haylazlık yapıyorum yaa bennnnnnnnnnnn küstürüp kacırmak ıstemıyorum onu bennn ama hep böllle sert fevrı asabııı kötu kinci düşünüp davranıyorum yaaa cok fenayı m ya bennn
    senağlama

8. 23 Mart 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.437
    Ödül Puanları:
    363
    Öpücük sevdiğinden gelirse güzeldir ya...:asigim:Şeniz

10. 23 Mart 2009
  11. EU2

EU2 Guest

:roflol::roflol::roflol::roflol:

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

12. 23 Mart 2009
  13. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    içinden geldiği gibi davran kasma zorlama. kafandan kurma bırak aşkın tadını çıkar niye zorluyosun ki olayı zorlaştırıyosun:içelim:

14. 23 Mart 2009
  15. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    potubor'cum buluşma saatlerinin çoğunu sevgilin seni öperek geçiriyormuş...

Afedersin birşey soracağım hangi arada gelecekle, evlenmeyle ilgili planlar yapıyorsunuz onu anlamadım...

Bir de neden birbirinize inat yapar gibi telefonlara, mesajlara bakılmıyor onu hiç anlamadım...

Aslına bakarsan tatlım ben bu ilişkiyi hiç anlamadım...

Sen bir daha gözden geçir istersen...

Sevgiler....

16. 23 Mart 2009
  17. EU1

EU1 Guest

çok öpmek ıstıyo ben anlamıyorum kı yani dışarı cıkıp ge zıp görulcek yer varken ben anlamıyorum sınemaya gıdıyoruz mesela orada tamam opmyyo ayıp dıye ama normalde sureklı opsun neden dıyorum bakıo gülüo bısey demıyo ama gına gelıo bana ya -tatlicadiarzu- hele bıde bak hastayım grıbım dıyorum kötuyum yani daha da kötu oluyom opunce falan zaten nefes alamıyom ama anlamıyo sankı
    artık şart mı koysam yarım saat opcen ama önce gezdırcen benı dıye?
    ya pekı küstü sımdı yaa :KK43: nası yapcam konusturcam yarın ben mı ılk konussam ne desem ne yapsam :nazar:

18. 23 Mart 2009
  19. EU1

EU1 Guest

oof cnm işte evet süreklı opmek ıstıo
    gamyoncuiremsu
    bulusma suresı degıl opüşme suresı sankı ?
    arada konusuyoruz işte plan mlan :ecrin_bebek:

ınat yapıyoo hatta dedı kı sen görursun bu ınatsaa ben daha ınadım dedıı :1no2: