Derin gözenekleri ve kırmızı sivilce lekeleri olanlar burayaa

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve mukonur tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : mukonur
  1. mukonur

mukonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet belli bi kısıtlamayla açıyorum konuyu ama en büyük derdim bu.Tabii burdaki birçok bayanında eğer yöntemlerimizi burada birbirimizle paylaşırsak çok daha fazla şey öğrenmiş oluruz.Sonuçta bende işe yaramayan bi yöntem başkasını bu dertten tamamen kurtarabilir.
    Hadi kızlar kurtulalım şu izlerden:teselli:

2. 11 Ocak 2008
  3. mukonur

mukonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evet olayın özünü yukarda belirttim şimdi size yeni denemeye başladığım bi gözenek sıkılaştırıcıdan bahsedicem 8 günlük kullanımda gözenekleri %37 oranında sıkılaştıran bir ürün.adı BIOTHERM BIOPUR TOUCHE 20.ben daha yeni kullanmaya başladım ama gözenekler benim için çok büyük bir sorun kırmızı lekelerim gözükmesin diye fondoten sürüyorum ama çukur halindeki gözeneklerim kapanmıyor bu yüzden sıkılaştırıcı ürün araştırmaya başladım şimdilik bulduğum en iyi ürün bu sizdende yardımlarınızı bekliyorum

4. 11 Ocak 2008
  5. yessillim

yessillim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    benimde gözeneklerim geniş malesef
    fondoten süremiyorum
    allık da süremiyorum
    ne kadar canım bu krem

6. 11 Ocak 2008
  7. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya benim de dudağımın yanında aylar önce çıkmış bi sivilcenin izi var geçmio anasını satıym yaa,ben gibi bişi kırmızı kaldı orda öööle sinirimi bozuo napsam geçer ki??

8. 11 Ocak 2008
  9. mukonur

mukonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    krem biraz pahalı diğerlerine oranla 60 ytl eczanelerde ama ben daha yeni kullanmaya başladım istersen bi süre bekle ben devam edeyim sonuçları sana fotoğraflayayım o zaman kararını ver çünkü boşa verilecek bi para değil

evet kızlar şimdiki halimin resimlerinide ekledim halimin berbatlığına bakın yaaa

10. 11 Ocak 2008
  11. mukonur

mukonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    azelderm canım sabah akşam sür benim çok feci olmasına rağmen kuruttu bide tretin olur eğer bahsettiğin şey ciddi derecede canını sıkıyorsa..Sonucunu daha çabuk görürsün tretinde.Bide o bölgede sivilce çıkarsa ne olursa olsn sıkma kendi patlasın çünkü ciddi kalıcı lekeler oluşuyo

12. 11 Ocak 2008
  13. mukonur

mukonur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kurtulucaz kurtulucaz ben biraz gezdim forumları bi yerde bepanten plus krem,bepanten merhem ve madacasoıl karışımı vermişler biyerdede alkol ve aseton karışımlı bişi hemen bu akşam gidip onlardanda yaptırıcam bakalım hayırlısı

14. 11 Ocak 2008
  15. fk3009

fk3009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım bence acele etme.bi krem almışsın önce onu 1 ay kadar kullan.
    baktın bi işe yaramıyo diğer yöntemlere geçersin.yine de sen bilirsin ama hepsini beraber yaparsan ters tepmesin bide.yada ters tepmez ama hiç birinin bi faydasını göremezsin.benim de lekelerim oluyo güneşten bıktım valla artık.bi sivilce çıktı mı leke yapmadan gitmez sonra bekle leke geçsin diye :KK43: of offf zor bu işler ama bigün cildimiz istediğimiz gibi olur inşallah.....şakkıdı

16. 11 Ocak 2008
  17. angel-24

angel-24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bence tretin , acnelyse tarzı soyucu kremler daha etkili olur.. ama uzun vadede kullanmak gerek. kozmetik ürünler ise bence işe yaramaz..

18. 11 Ocak 2008
  19. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Ya bu karışımı ben de yaptım, 2-3 hafta kadar kullandım, kuzenime de tavsiye etmiştim, dün kuzenim bana "sanki tüylendirmeye mi başladı ne" diye bi cümle kurunca hemen bıraktım. :1shok: zaten tüylenme srunum var bunun için epilasyona gidiyorum, bir de beslemesinden çok korktum açıkçası.... Bi de ben o karışımın içine e vitamini kapsülü kırmıştım :1shok: halbuki bunu saçıma da uyguluyorum saç çıkarsın diye :1shok: bunun farkına varınca bıraktım ben işte...