ders çalışma yöntemlerimizi paylaşalım

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve Fountain tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    açıköğretim derslerinize nasıl çalışıyorsunuz..yazarak okuyarak iyi sonuç alanlar paylaşsınlar lütfen...ben yazarak çalıştım bol test çözdüm iyi snuç aldım açıkçası ama yazmak biraz zaman gerektiriyor...

2. 20 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

bende aynen seningibi çalışıyorum arkadaşım ama bazen sıkıcı olabiliyorkafamçokkarıştı

4. 21 Ocak 2009
  5. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ben yazmıyorum ama murat yayınlarından faydalanıyorum konuyu önce iyice okuyorum sonra da testini çözüyorum son 1 ayda da geçmiş soruları çözmeyi düşünüyorum hepimize allah kolaylık versin:1hug:

6. 2 Şubat 2009
  7. destina_04

destina_04 Kül kedisi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ben ablamla çalışıyorumkaydirigubbakcemileikimizde açıköğretim lise 1.sınıf,kitablarımız bu sene aynı ablamlahihoyyytablam kitabı sesli sesli okur bende başka bir kitapla takip ederim okuma bitikten sonra karşlıklı soru çıkartırız ondan sonra hazırladığımız soruları birbirimize sorarız,en son işlemde özet çıkartmak çıkardığımız özetleride sınavlara yakın okumaya başlarız,çok faydasını gördük kardeşiniz olsun arkadaşınız olsun iki kişin çalışması hem eğlenceli hemde sıkılmamış olursunuz:kahve:

8. 2 Şubat 2009
  9. EU2

EU2 Guest

tekstil mühendisliği 3. sınıfım ikinci üniversite olarak aöf işletme 2.sınıftayıım aöf sınavları ve mühendislik sınavlarım çakıştığı için sadece 3 gün konuyu okumadan soruları çözüyorum murat yayınlarının zaten soru tipi aynı.sıavlardan sonra bitmiş ollsamda yetio 3 gün kafamçokkarıştı