Dersane Eğitim Danışmanlığı

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve pamuksekeri tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : pamuksekeri
  1. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar selam,
    yarın beni dersane eğitim danışmanlığı iiçin görüşmeye davet ettiler ama konuştuğum sırada başım kalabalıktı soramadım nedir içeriği diye?
    Bilenler varsa bana yardımcı olabilirler mi?Nedir dersanede eğitim danışmanlığı?Ne yaparlar?mirmirmirmir

2. 28 Nisan 2009
  3. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    zaten herşeye tuaf tuaf isimler veriliyorlar
    tezgahtar oldu satış danışmanı
    dershane eğitim danışmanı nedir bende bilmiyorum dershanede çalıştığım halde
    bölümünüz nedir bilmiyorum.eğitim mezunu değilseniz belki kayıt yapan kişi olabilir

4. 28 Nisan 2009
  5. ela

ela Guest

aradığı özellikler excelde işlem yapabilmen ve de word de öğrenciler için olsun hazırlanan tablo halinde çıktıları word de yaptırıyorlar.(tabi bunları çok kısa süre içinde hazırlaman gerekiyor)

6. 29 Nisan 2009
  7. pamuksekeri

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Sağolun kızlar yarın görüşmeye gideyim bir anlarım ne olduğunu.a.s.

8. 30 Nisan 2009
  9. pamuksekeri

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Evet kızlar dersane eğitim danışmanı:Okullara giden ,yıllık ödüllü sınavları öğrencilere duyurmak için müdürü ikna eden,sınavlar sonrası tel.noları alınan velileri ikna için tek tek arayan,geldikleri zaman dersanede görüşen kaydını yapan kişilere deniyormuş.
    Hepsi tamam da ben sabah 8.30 akşam 9.30 çalışsam eşim beni terkeder kesin.Eve gelmem 10.30'u bulsa ooooo.
    Tahminimce maaşı tatmin edicidir.prim+maaş+sigorta+yemek...Haftanın 6 günü çalışılıyor.
    Yani dersanede satış pazarlama yapıyosun.Bu konuda çok hassas olduğum için yapamayabilirim,insanları ikna etsem sonra o kişiler memnun kalmazsa vicdan azabı çekerim kesin.
    Kabul etmedim nitekim..

10. 21 Mart 2010
  11. jasmine21

jasmine21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemile5Merhaba arkadaşlar . Çok şükür ben de iş buldum. Yarın eğitim danışmanı olarak işe başlayacağım. Maaşı iyi. Okul günleri dışında iş yok herhalde, çalışma saatleri esnek. İşim sadece okullara gidip, deneme sınavı yapmak için müdürleri ikna etmek olacakmış. Zaten MEB'dan iznim varmış. Sınav kağıtlarını alıp gidiyorum. Başarılı çocuklar burs kazanıyorlar. İlerleyen günlerde öğrendikçe yazarım. Güzel bir işe benziyor. Harçlığım çıkacak en azından.:sm_cool::sm_cool:

12. 7 Mayıs 2010
  13. jean

jean xoxo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    tam olarak maaş ne kadar?haftada 6 gün çalışılıyor sanırım,prim ne kadar?

14. 26 Ekim 2010
  15. _aybike_

_aybike_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :smiley-cool:arkadaslar merhaba bende dun gorusmeye gıttım eğitim danışmanlığı için kabul edıldım eğitime baslıcam..ama ingilizce kursunda. sanıyorum kayıt işlemlerı ve öğrenci aramaları iş. devamlı telefonla konusulacagını soyledıler yorumlarınızı okudum bızı de mı okullara gonderıyorlar. eğlenceli bir şe benziyor. ama sanırım ben de tam olarak eğitimde ne olduğunu anlayacagım.

16. 4 Kasım 2010
  17. hayalperesttt

hayalperesttt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    öğrencileri bulunduğunuz kurumda eğitim için ikna etmek bununla birlikte ne kadar cok telefon numarası ve kayıt o kadar cok prim kızlar:)

18. 26 Nisan 2013
  19. tr_lelli

tr_lelli çook da şaapmamak lazım :P Üye

Beğenildi:
    21.989
    Ödül Puanları:
    363
    Kızlar bişi sorcam bende iş arıyoken bu işle karşılaştım ve görüşmeye gittim..
    telefonla ikna ettikden sonra eve gidip görüşcekmişim bu ne yahuuu eve de mi gidiliyo gerekçe ne niye gidiliyo?
    saçma sapan değilmi
    ?
    bilgisi olan anlatabilir mi>?