Dershaneler sizce gerekli mi?

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve seqer_kıs tarafından 29 Mart 2008 başlatılmıştır.

29 Mart 2008
    Konu Sahibi : seqer_kıs
  1. seqer_kıs

seqer_kıs Guest

ya kızlar bn sıze bışey sorcam çocuklarınız dersaneye gıdıyomu etkısı varmı gıdıyosa hangı dersane??

ay çok mu fazla sordumkafamçokkarıştı

ya bıde fen lıselerıne gırmek ıçın puan kaç oluyor???:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

2. 29 Mart 2008
  3. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öss ve sbs için dershane sart. Fen liselerinin puanları epey yuksek 6. sınıftan ıtıbaren dershane olsa guzel olur. Cunku artık sıstem degıstı 6,7,8 ler her sene sınava gırcekler, okul derslerı etkılı olacak vs. Dediğim gibi malesef gunumuzde dershane sarttan da ote oldu.

4. 30 Mart 2008
  5. seqer_kıs

seqer_kıs Guest

saol cnm zaten bende 4. sınıftan beri dersaneye gıtmıştım sımdı puanlarım yüksek oldugu ıçın doktor olcam daha stajerım.ben fen lisesini tutturamamıştım anadolu lisesnde okumuş..ah ahh o günler ne kadarda gzldı...

6. 30 Mart 2008
  7. coyness

coyness depresif kişilik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hmm benim kardesım de fen lisesini tutturamadı, anadolu lısesınde bu sene lise 3 ve öss gırcek. tıp ıstıyor o da ins olur, puanları da iyi gidiyor, ögretmenleri de umıtlı, hayırlısı olur ıns

8. 19 Ağustos 2009
  9. maviyesil35

maviyesil35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Fen lisesi puanları cok cok yüksek.ıyi bir lise icin dersane kesinlikle sart.Sistem bunu gerektiriyor arkadaslar dersaneye göndermekten baska sansımız yok cocukları..