Dert değil, akıl danışmak istiyorum arkadaşlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gamze_8 tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Herkese merhaba
    İlk başta çok çok teşwkkür ederim.Çünkü burda okadar çok yardımcı oluyorsunuzki insan kendine sizi destek görüyo.Bu yönden burayı çok seviyorum.
    Sizlere danışmak istediğim birşey var.Nişanlımla bazı sorunlar olmuştu.Şimdi yavaş yavaş aramız düzeldi tabii biraz soğukluk var gibi çünkü nişandan önceki sorunlardan birbirimizden uzaklaşmıştık.tabii bu buzlarıda nasıl eritirim bilmiyorum.Çok agresifleştim Sürekli sorun çıkarabiliyorum.ama aklımı kemiren birşety var ve nasıl davranmam gerektiğini bilemiyorum.Nişanlımın amcası ve eşi tamamen birbirlerinden kopuk formalite bi evlilik gibi ve amcası bir kadınla görüşüyo.Dul ve çocuklu yadırgamıyorum.Ama nede olsa amcası yinede evli.Oyüzden bu kadını hiç hazetmiyorum.Nişanlımda sürekli onunla konuşuyo görüşüyo yerine göre.Ve o çok iyi bir insan falan diyo.Görüşmesini istemiyorum.İnat yapıp söyledğimde beni dinlemiyo.Nasıl bir yol izleyip onunla görüşmesini engellerim bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Ocak 2009
  2. 5 Ocak 2009
  3. gamze_8

gamze_8 Guest

Çok pardon ya konu başlığı yazarken yanlışlıkla entera basınca yazamadım nasıl değiştirebilirim bu arada

4. 5 Ocak 2009
  5. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sanırım amcasını örnek almasından ona uymasından korkuyorsun....

6. 5 Ocak 2009
  7. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence çokta takılacak bir sorun değil..görüşür görüşmez daha nişanlıyken başlarsan onunla görüşme bununla görüşme diye evlenince o da senin burnundan getirir..

8. 5 Ocak 2009
  9. NiDaa

NiDaa Guest

nıye gorusuyorkı ne gerek varmış..valla ben olsamda gorusmesını ıstemem aslında amcasıylada gorusmesını ıstemem..sonucta sadece kadında degıl suc amcasındada var..boyle seylerle yasadıgı ıcın zamannla bu tur seyler ona normal gelebılır..ama kesın bır kural 3 yanlıs bır dogruyu goturur
    1 :amcası evlı ortada bır kadın var
    2 :kadın dul ortada cocuklar var
    3 : ?
    bence bu kadar yanlıs onlarla bagını koparmak ıcın fazla bıle..

10. 5 Ocak 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    iyi de baskalarinin hatalari yuzunden sevgilinizle aranizi neden sogutuyorsunuz bence cok sacma.
    hata amcasinin hatasi hayat onun hayati. akraba bu atsan atilmaz satsan satilmaz. ne yapsin yani amca sen yanlis yapiyosun senle gorusmicem mi desin? yanlis oldugunu bildikten ve tasvip etmedikten sonra bence gorusmelerini kesmek istemek sacma geliyo bana/

12. 5 Ocak 2009
  13. narcoleptic

narcoleptic A'raf Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende direk amcasıyla görüşmesini engellemeye çalışma ters teper ve asıl amcasının bu ilişkisi ve evliliği hakkındaki düşüncelerini öğren nişanlının, yani amcasını haklı mı buluyor,herşeye rağmen aldatmasını yanlışmı buluyor ona göre yaklaş,fikirlerini empoze etmeye çalışarak değilde ikna yoluyla tatlı dille dile getir ve güleryüzlü olmaya çalış bile bile kendinden soğutma sakın.

14. 5 Ocak 2009
  15. gamze_8

gamze_8 Guest

teşekkür ederim arkadaşlar zaten amcasından kopsun diye bişey söyleyemem önceden bana herşeyini anlatırdı şimdi ben bide bi iki kızmıstım.Hiçbişey söylemiyo.Görüşüyormu amcan diyorum biilmiyorum diyo.Saklıyor benden.Neden böyle oldu.Ben bide kadınla görüşsün istemiyorum.Ama kavga ederek değil tatlı dille ama nasıl bendede ondan hiç yok:))

16. 5 Ocak 2009
  17. talin

talin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    edit tuşunu kullanarak gelşmiş mesajı seçin ve konu başlığını düzeltin lütfen
    ya da siz söyleyin ben başlığı nasıl istiyorsanız ona göre düzelteyim

18. 5 Ocak 2009
  19. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

sanırım amcasının yaptığı yanlışı oda desteklercesine davrandığı için kızıyorsunuz,
    bence haklısınız da amcası bi hata yapıyorsa hatasını anlatmalı arkada çıkarak,
    onu hatadan hataya iter:nazar: