Dert değil fikir alışverişi benim ki?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve _Asortikk_ tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : _Asortikk_
  1. _Asortikk_

_Asortikk_ Guest

KIZLAR şuanda iş yerindeyim ve yemekte kızlarla bi konusu üzerinde fikirlerimizi sunduk birbirimize (tabi tartışma tarzında konu büyüyecekti nerdeyse)...........................Sizlerinde fikirlerini almak istiyorum ..........Evlendikten sonra önce erkek mi değişir bayan mı Yani;önce hangi tarafın ilgisinde azalma olur...
    AYRICA ben bu fikrin tam tersini savunuyorum sevgi hep vardır ve iki tarafta saygıyı bitirmediği sürece sevgi ilgi bitmez taraflar değişmez

2. 3 Aralık 2008
  3. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bence kadın yeni yuvasına alışma sürecinde oldugu için,sevgili oldugu sırasındaki kadar ilgili olmayabilir,erkek o sıra kadına daha ilgili duyarlı davranır(ee tabi cinsellikte söz konusu olunca daha bi ilgili olur)bi süre sonra erkek ilgisini azaltır kadın daha ilgili olur..ama bu bi genelleme tabii..herkes böyledir diye bşy yok:)

4. 3 Aralık 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    İnsanların değiştiğine ben pek inanmam..
    Sadece flört dönemimizde lay lay lom olduğumuz için evliliğin ne kadar zor olduğunu görmüyoruz..kafamçokkarıştı
    İmza atıldıktan sonra maddi,manevi,aile,çevre,kişilik çatışması gibi problemler baş gösterince birden ağır geliyor; "Bu adam çok değişti be" diye söyleniyoruz..:mymeka:
    Olgunlaşma olabilir ama o da çok uzun yıllar sonra..:nazar:
    Kendi adıma eşimle şu anda yaşadığım büyük ya da küçük her sorunu bekarken de yaşıyordum,aşarız elele verirsek sandım sadece..Ne o değişti ne de ben.. Sadece ben sandım,o da sardı..:CüvCüv:

6. 3 Aralık 2008
  7. _Asortikk_

_Asortikk_ Guest

Ben yeni evli sayılırım daha 4 ay yeni bitti ve sevgimin ömrümün sonuna kadar devam edeceğini düşünüorum çünkü gerçekten eşimi çokk seviyorum tabikioda aynı duygular içerisinde büyük bi aşkla evlendik :asigim:ilgide asla azalma olmadı :nazar: Olmamasınıda diliyorum çünkü ben dayanamam onun ilgisizliğinesenağlama oo hep sevsin beniŞeniz

8. 3 Aralık 2008
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ben bekarım bılmıyorum ama..laalenın dedıgınede katılıyorum çünkü..evlıler genelde hep aynı seyı soyluyorlar...a.s.

10. 3 Aralık 2008
  11. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Herkes evli olduğunuzu bilecek ama siz evli olduğunuzu unutacaksınız... Saygı çok önemli. Hayat yıpratıyor zaten insanı. O senin sen onun varlığıyla huzur bulabiliyorsan ne mutlu... Flört dönemindeki o büyüyü kaybetmemek için uğraşmalıyız.Sevgi emek ister

12. 3 Aralık 2008
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    evlendekten sonra ilgi azalması değil bence onun adı.

araya hayat gailesi giriyor. sürekli birşeyleri oldurmaya çalışıyorsun.

mesela erkek eve getireceği paranın hesabını yaparken, kadın çocuk diş çıkarıyo ondan mı huzursuz diye düşünecek.

dolayısıyla ilgilenilmesi gereken sorumluluklar arttırkça ister istemez evlilikten önceki gibi laylalom olmuyo herşey.

onun için adı ilgi azalması değil bence. ilgilenilmesi gereken öğeler arttığı için ilgi bölünmesi diyebiliriz mesela.

14. 3 Aralık 2008
  15. lame

lame Guest

kadın daha bağlanır erkek daha uzaklaşır

16. 3 Aralık 2008
  17. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    içerik nedeni ile konunuz "ilişkiler, duygular, hayatın içinden "bölümüne taşınmıştır editör arkadaşımın da bilgisine

18. 3 Aralık 2008
  19. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    değişmek denmez bence sadece sorumluluk alıyorsun hemde çok fazla kadın ve erkek ayrı ayrı sorumluluk alıyor e tabiki eskisi gibi lay lay lom geçmiyor günler