Dert misin, nee mi? Bilemedim

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve PeMpE tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : PeMpE
  1. PeMpE

PeMpE Guest

Merhaba kızlar,
    2 haftadan beri birisiyle birlikteyim. Birlikteyken inanılmaz keyifli zaman geçiriyoruz.
    Fakat bazen gerekli gereksiz bahanelerle bi anda çıkıp gidiyor.
    Acaba diyorum hayatında başkaları mı var? Sonra aynı gün içinde bir bakmışım seni özledim diye çat kapı çıkıp geliyor.
    Şunu biliyorum çevresinde çok bayan var. Arkadaşıdır diyip geçiyorum ama bazen beynimin içini de bir şüphe kemirmiyor değil.
    Bu iki hafta içinde 2 defa birlikte tatile gittiğimiz de oldu ama telefonla da çok haşır neşir, işleri de yoğun biliyorum fakat bazen konustukları bayan da olabiliyor.
    Yapım gereği çok fazla hesap sormasını seven birisi değilim, hatta ilgilenmiyor gibi gözüküyorum. ama nalet şüphe işte. Tam mutlu bir birliktelik yaşamama engel olabiliyor. Sizce bu çocuk çocugun beni aldatma ihtimali nedir ve anlattıklarıma bakacak olursanız bana karşı hisleri ne durumdadır. yardım edin valla kızlar kafam çok karışık!!!

2. 18 Eylül 2009
  3. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok yenisiniz, bence biraz temkinli ol. telefon vs. tamam ama bir anda çıkıp gidiyor demişsin acaba başka biri yüzünden mi diye düşünürüm ben de.... inşallah öyle bir şey yoktur.

ne kadar zamandır tanıyorsun onu?

4. 18 Eylül 2009
  5. PeMpE

PeMpE Guest

tanıştığımız gün müthiş bi gündü:) ortam,elektirk vs. yani o günden beri birlikteyiz anlıycağın sadece iki haftadır tanıyorum ilk defa başıma geliyor böyle patadanak bi ilişkiye başlamak. belki o yüzden de tam olarak ne yapacagımı bilemiyorum .. sonucta tam tanımamanın verdiği bir eksiklikte var. ama canım ben kuruntulu biri değilim dimi normal yani böyle düşünmem?

6. 18 Eylül 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
  8. 18 Eylül 2009
  9. PeMpE

PeMpE Guest

bir de normalde evlerimiz uzaktır ben anadolu yakasındayım o avrupa yakasında oturuyor.dun aksam aradı evde mısın diye evet dedim taa ataköyden çıktı geldi indim kapıya 5 durdu gitti. neden geldin, neden gidiyorsun dedim özledim seni görmek istedim şimdi işim var gitmek zorundayım dedi gitti valla çözemiyorum artık bu nedir yani:)

10. 18 Eylül 2009
  11. delfin

delfin livamoda.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    henüz tanımıyosun ya canım oyüzden şüpheleniyorsun 2 hafta kısa bir süre bence zman gerek.zmanla çevresini de tanırsın o zman şüphelerin azalır. biz kadınlarda şüphe bitmiyor malesef.

12. 18 Eylül 2009
  13. PeMpE

PeMpE Guest

haklısın canım mesela bir de gecen msn sohbet kayıtlarıma bakıyordum benım bılgısayarımdan girdiginde nete bi kıza gayet asılma tonunda konuşmuş. ilk sinir olmuştum ama tarihe baktım daha 2. günümüzde yapmış böyle bişeyi sonra düşündüm benim de o dönem görüştüğüm başkaları vardı sonradan mesafe koydum onlara ama o günden beridir şüphem yok değil işte zamanla inşallah güven de oturur

14. 18 Eylül 2009
  15. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    iki haftadır tandığın insanla hemen ilk haftada tatile gitmekde nedir arkadaşım, çok hızlı başlamışsınız,madem hiç tanımıyorsun yavaş yavaş sessiz ve derinden giderek tanımaya çalışacaksın.bu kadar hızlı bişekilde kaptırma kendini hep bi açık kapı bırak, hızlı yaşayıp hızlı tüketmeyin bazı şeyleri herşey zamanında yaşansın, bırakın su yatağında aksın.birbirinizi tanımaya çalışarak yavaş ama sağlam adımlarla ilerleyin ilişkinizde bence

16. 18 Eylül 2009
  17. PeMpE

PeMpE Guest

tatil dediğim şöyle gelişiyodu mesela ikimizin de görmek istediği bir yer oluyodu basıyoduk arabayla gidiyoduk antalya,trabzon falan 2-3 gün uykusuz zombi gibi geri dönüyoduk bi anlık heyecanla olan şeylerdi bunlar da o zamanlar bu heyecanın etkisiyle kuruntularım yoktu fakat alışma sürecine girdikçe işkillenmeler de başladı

18. 18 Eylül 2009
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    evet tatlım anlıyorum o ilk heyecanın etkisiyle insanın gözü hiçbirşey görmez ama sen bunu bi takibe al,senin msninden kıza asılır tarzda konuşması hiç iyiye alamet deil,kendini fazla kaptırmadan biraz takip et bakalım artık erkekler öle bi oldularki maşallah sağ gösterip soldan vuruyorlar temkinli olmakta fayda var, ama tabii tanıdıkça herşey daha da gelişebilir çok güzel bi ilişkiniz olabilir belki bu şüphelerinde geçecek tanıdıkça tek problem zaman biraz daha zaman..