Dert yerine çözümü bulalım mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve keje_01 tarafından 26 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : keje_01
  1. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar
    Sıkıntınız;üzüntünüz;utancınız;ailevi sıkıntılarınız;ikili ilişki sorunlarınız ... aklınıza takılan ne varsa en objektif ve mantıklı şekilde sizlerin derdine derman olalım isterim...-dert-çare-yaşam-cevap-çözüm-neden-sonuç hepsini burda paylaşalım!Unutmayın burada her kafadan olumlu sonuçlar çıkacak;her kafadan sorunlar dökülecek;ve en kolay şekilde sonuçlar sağlanacak ama olumsuzluklar ve umutsuzluklarda değil !! haydi tüm hanımlar;unutmayın bir tek ölüme çare yok...

Son düzenleme: 26 Temmuz 2009
  2. 26 Temmuz 2009
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Dert yerine çözümü bulalım mı?
    aslında cok guzel bı dusunce ama kk da herkes aynı fıkırde degılkı ..
    bırısı derdını dese herkesden farklı yaklasım gelır cozum bulunamadan kor dugum olur olay..

4. 26 Temmuz 2009
  5. Elis

Elis Guest

kar......arkadasima katiliyorum,bazen derdimi anlatip rahatliyim diyosun ama anlattigin kisi oylebi yaklasiyoki sana,derdin 1 iken oluyo 1000,,,,o zaman diyosun bosver hic konusmiyim,icime atiyim,

6. 26 Temmuz 2009
  7. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dert köşesi bunun için var zaten ama bende kişilerin buraya konu açarken 2 kere düşündükleri,yada açmaktan vazgeçtikleri kanaatindeyim.
    Bazen öyle bir linç girişimleri oluyorki,açtığına açacağına pişman oluyor insanlar derdini.
    Herkes kendi hayatını baz alarak değilde,farklı yaşam tarzları olabileceği fikrinden hareket ederek yorumda bulunsa eminimki çok kişi içinde taşımaz sıkıntısını,burada rahatlıkla paylaşır.

8. 26 Temmuz 2009
  9. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bir derdim var bölümü bunun için var zaten
    çözüm bulmak için ayrı bir topik açmanıza gerek yok ki
    dertlerine derman olmak istediklerinizin topiklerine bizzat girip yorum yapmanız yeterli
    konu içeriğinin boş olması nedeniyle büyük ihtimalle silinir...
    ayrıca herkes buraya yazarsa insanları dertleri sorunları birbirine karışır değil mi
    kişisel topikler bunun için daha ayırt edici oluyor
    yinede yardım etmek istemeniz hoş bir davranış

10. 26 Temmuz 2009
  11. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadaşlar bende sorunlarımı bunca zaman anlatmaya çalıştım ama anladımki birisi dediklerimiz olayın içinde olmadığından her defasında kafamı karıştıran yeri geldiğinde üzen vs yaklaşımlarda bulundular ve bende bunun eğitimi konusunda kendimi geliştirdim sonuç şu ki herkese üzüntü olmadan sıkıntısız bir şekilde yardım etmeyi başarabildim;en büyük anahtarım onların samimi olması;benimde kendimi onların yerine koyarak düşünebilmem olduhihoyyyt ve başardık!Hepinize dertsiz günler dilerim ve size yardımcı olmaktan asla sıkılmayacağımı bilmenizi isterim.

12. 26 Temmuz 2009
  13. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bende bu yüzden yeni forum açtım;çünkü o linç e seni bir kere ittiklerinde herkes arpsaçına dönüşen bir duruma düşüyor maalesef bende buna dayanamıyorum sanırım.bu güzel cevabın için teşekkür ederim canım!

14. 26 Temmuz 2009
  15. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    1 e 1000 katmanın ne kadar yorucu olduğunu çok ii biliyorum canım;çünkü davulun sesi herkese uzaktan hoş geliyor maalesef;çözüm bulayım derken tam bir karşıklık başlıyor..1 e 1000 iyilik geleceği umuduylada bu forumu açtımbuyrunnnnnnnnn umarım hepimizin işine yarayacak sonuçlar doğar:nazar:

16. 26 Temmuz 2009
  17. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Bende size teşekkür ederim yorumlarınız için hihoyyyt topiklere baktım ancak o kadar farklı sesler vardı ki...bende bunun için açtığım forumda objektif cevap vermek amacındayım;açıkçası belkide cevapları sadece ben yorumlamaya çalışacağım ki bizim forumumuzunda farkı olabilsin diyealkisalkisalkis

18. 26 Temmuz 2009
  19. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kör düğüme sebep vermemek için;elimden geldiğince ;yetişebildiğim sürece tek yönlü;olumlu ve çözüm odaklı cevaplar vermek için buraya geldim desem:kedi: