Dertli saçım:( Yine yandı yine yandı:(

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve burcinnn tarafından 27 Eylül 2008 başlatılmıştır.

27 Eylül 2008
    Konu Sahibi : burcinnn
  1. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ]merhaba arkadaslar ya ıkı gundur kuafore gıttım sırf dıplerı gelen sacımı postıslerle de uyum saglasın dıe butun dıp boyatıcaktım paket boyayla ama bi guzel cayır cayır yaktı benı ustune ustluk sen butun dedın dio hey allahım paketle dıe annem konustu akıllı olana bı defa yeter bıseyı anlatmak yuzkere mı paketle dıcez ama gercekten hayatta aglamadıgım kadar agladım hem kuaforde hem evde dün eve geldık bugun sabah yıne gıttık bıyerı kahve kalmıs lımon sarısı :KK43: saclarımın arasında onu duzeltmeye bu kez etrafında ciyak kalan yerlerı de duzeltmek ıcın tekrardan paket yaptı yanı ıkı gunde 4 kez ıslem oldu hem bu arada dunu konuyu konusurken bıze dıklenıo fln ben artık ıkı gunun stresı uzuntusu hayal kırıklıgyla zor tuttum kendımı dayanamadım ve agladım o arada ne dese begenırsınız aglaman bıtınce cagırırsın dedı orıelı yuzune atcaktım zor tutum annem vardı ynaıdma yazık cagırdı bıtırdık ıslemı ben nasıl ıcımı ceke ceke kac saat agladım durdum tık demedı ınsafsız sonra acıldı konu bıraz bı o bı annem konuyu ızah etmeye calısıo sonra ben bısey dıcem dedım bende anlattım o benımle de konusmaya basladı ben ne kendıı sesımı duydum ne onun soru sordu bana bende bi dk dedım ben senı dınleıdm sende benı dınle suan senı duyamadımki cvp vereyım anlamadım cunku dedım e sen benı dınlemedın bende senı dınlemem dıo allahım ne yapcagımı sasırdım cıldırcaktım artık sacalrım e n sonunda oldu cıktık ve ben artık uzayasa kadar saclarımı siyah bant takarak kullanmak zorunda kalcam ve bırdahada asla platıne boyamıcam hele butun aslaaaa :KK43: çok kotuyum diplerım derım ınanılmaz agrıo saclarım taranmıcak sekılde onu bunu bırakın lımon sarısı gıbı oldu offf allahım ya arkadaslar bu konuda acıl cozum vercek fıkırlerı olan varmı:KK43: destegını esırgemeyın nolur bugun konusmaya ıhtıyacım var kendımı ıyı hıssetmeye ıhtıyacım var offf nacam ben bu sacları rengını seklını offff :KK43: önumuzde bayram var platın rofleyken kımılerı olumsuz elestırı yapıodu hadi kendımı gectım sımdı bu haldeyken yıen elestırı yapcaklar ben ınsanların hep ıyı seylerını konusurum onların mutlu hıssedıcegı konuları konusmak ısterım ınsanlar needen boyel onuda anlamıorum :KK43: çok uzuluorum ben napcam ya:KK43:

2. 27 Eylül 2008
  3. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    canım geçmiş olsun öncelikle ama nasıl dipten kopma mı oldu saçlarında fisfisfis

4. 27 Eylül 2008
  5. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım durumuna çok üzüldüm.
    içini ferah tutmanı tavsiye ederim.
    saçın için uygun bir bakım seç ve bakım yap.
    bir ay sonra başlar kendisini toplamaya.
    daha sonra ne yapacağına karar verirsin.
    unutma bu adımdan sonra üzülmek fayda etmez.
    sadece üzüntün saçlarını dahada olumsuz etkiler.
    birde saçlarımda postij var diyorsun.nasıl yani saçının neresine takıyorsunki postiji.
    birde merakımı bağışla ama postijin gerçek saçmı.
    bende almayı düşünüyorumda.
    fakat duyduğuma göre doğal postijler yokmuş.
    bende sahtesini almak istemiyorum.
    şimdiden teşekkürler.

6. 27 Eylül 2008
  7. zeynep.ss

zeynep.ss gece kraliçesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle gecmiş olsun cnm:çok üzgünüm: okurken bir an benim kuaförümle yasadıklarım aklıma geldi sinirlendim:eek:klava: sacının yanması kötü olmuş ama bu saatten sonra üzülmenin sana bi faydası olmaz.öncelikle sakinlesmen gerekir sonra sacına güzelce bakım uygula ve hergün sacının biraz daha iyi olacagına kendini inandır:1hug: sacına artık hiçbir işlem uygulama..zamanla sacın düzelecektir tekrar gecmiş olsuna.s.

8. 27 Eylül 2008
  9. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok geçmiş olsun saçlarının üstü mü yandı yani diplerin mi yandı yoksa komple mi?gerçekten bazen böyle çok zor durumlar oluyor bugünler de geçecek sabır lazım arkadaşım sen iyi anlıyorum gerçekten bazı insanlar olumsuz eleştiriyi düşünmeden yaparlar insanların seçimlerine saygı duymayı unutuyorlar heralde sen insanların eleştirilerine önem verme kötü gününde de sana moral veren yanında olanlara önem ver ama saçının komple mi yanıp yanmadığını anlayamadığım için saç ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim canım

10. 27 Eylül 2008
  11. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok çook tşk ederm hepınıze ayrı ayrı duyarsız kalmadıgınıza da çok saolun a.s.

İNCİR: canım dipten diil aslında cok fazla kopmada dıılde ya şöyle anlatmaya çalışsam pişmanıye elınıze alıdıgnızda nasıl olur ısteonun gıbı :KK43: bıde normalde saclarımı duzelstırır veya fon cektırır oyle kullanırdım gur oldguundan bu saçlar sapsarıyken jöle süremem veya normal bırakamam uff tarayamıorum bıle ılk once dersıı ıcın krem fln ne bıleyım bısı lazım ama ne bildiginiz bısı varmı cnaım deri için sacların acılması ıcın fln ? a.s.

kahvegözlüm: saol canım nasıl bır bakım onerırsın saclarım taranmıcak sekılde tuhaf bısı oldu ve pat bı sarı ve derım yanıo ne yapsam ki uff:KK43: postişleri yine aynı kuaforden almıstım 8 adet gercek sactı cnaım cunku gercek olmayanalr ıslem gormez yanar hıc sac kalmaz diyorlar 300 ytl dı tabi bir sene olmustur suan degısmıs olabılır canım . a.s.

mhrmhclk : canım tşkelr yukarıda da söyledıgım gıbı saçlarım pişmanıye gıbı oldu derım taranıcagı zaman acıo hala ve sac rengım tuhaf sıyah bantla o cırtlaklıgı fln ancak yok edıcem ama guvenım gıttı kendıme2 gunde gercekten o kdar ınsanların karsısına o sacalrla cıkcam off allahım ya ıkı gun once mutluydum ne guzel derdım yoktu ssıd yıen bısı cıktı saclar cabuk nasıl uzar canı mya bıde bu konuda bılgınız varmı acaba off ne yapsamda kurtulşsam alalhım offoffff eet canım ınsanlar boyle zamanalrda destek olcagına kostek oluor bızdede goz bızde goruoruz herseyı ama senın basıt gordugun karsında insanın gızlemeye calıstıgı kusuru veya butun gununu bu sorunu dusunerek gecırdıgı kötü durumları olabılır söyleyınce buyuk mu ıhhıssedıo ınsanlar kendını nedır yani! off bu konu boyle uzar canım buyuk yaram yanı saol canım . a.s.

zeynep.ss: cok saol cnaım benm inş dedgıın gıbı duzelırde bende kendıme olan guvenımı gerı kazanırım off tam her konuda duzene sokmusken sıdmı kuafore gıtmek nıyeydı ya ıste zmaanı gerı cevırebılsek lafını ılk kez yasamak ıstıorum yanı bu konuya suan acayıp takmıs durumdayım aynaya bakıorum sapsarıyım derım acıo sacım tuhaf oldu gıcır gıcrı sesler ufff anlatılmaz yasanır dıcem ama allah kımseye yasatmasın boyle tuhaf kaforlerı cıkarmaısn kımsenın karsınsına senınde mı aynı anıların oldu cnaım amannn bı daha platın mı aman aman :KK43: benım bu saclar ıcın nasıl bı bakım onerırsın cnaım ya:S a.s.

12. 27 Eylül 2008
  13. zeynep.ss

zeynep.ss gece kraliçesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    burcincim cnm,benim kuaförümde saclarımı orielle acmıştı ve saclarımda 40 dkka beklettikten sonra yıkayıp kahve kızıl karışımı bi renge boyamıştı kuaförde pek anlayamamıştım fönden dolayı fln ama sonra sacımı yıkayınca öyle bi kabardı ki tiftik tiftik keci yünü gibi olmuştusenağlamasenağlama bir iki hafta sacıma pek bişey yapmak gelmemişti acıkcası hatta tülbent takıp dolasıyodum evde sonra kendimi toparladım ve gliss onarıcı sac bakım kremi ve gliss onarıcı saç bakım maskesi uyguladım birazcık yumusadı sacım,ama benimki pek yanmamıştı Allahtan :nazar: sonra renk acıncada akılsız ben dore kahveye boyamıştım sacımı,suanda renk akmaya fln basladı zaten baya bi boyatmayı düşünmüyorum..sürekli bakım yap sacına,sac düzlestirici,maşa fln kullanma..sacını taramak istersen sık dişli tarakla hafif hafif tara..umarım biran önce düzelir sacın..:çok üzgünüm: benim suanda saclarım baya bi kendine geldia.s.

14. 27 Eylül 2008
  15. incir

incir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    258
    Ödül Puanları:
    153
    Canım benimde saçlarım röflelidir yıllardır. Bi defasında benim de yandı çekince elime geliyordu dipten senağlama ağlayamamıştım bile kuaförde. Adam bi de yüzsüz kabul de etmiyor. Sonra eski kuaförüme gittim ve düzenli bakım yaptırarak toparlattım biraz.

16. 27 Eylül 2008
  17. burcinnn

burcinnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zeynep geçmiş olsun cnm sanada off ne zor bişey ya insanı gösteren saç tabiki diger faktorlerde onemlı ama sacta bı degsııklık duzenı alt ust edıo :S söyledıklerını bende denemye baslarım sorma ya o yüzden yıkamaya korkuyorum valla benım bı kere dha böyle olmustu ılk boyattıgm yıl sımdı yıen böyle talıhsızlıkler yasamak ıstemıoru artık ya.. dediğim gibi bi kuaforde yazıodu bakım yapılır dıye oyle gıdıp yaptırayım barı ama rengı napsam o sınırle dırek sıyaha boyucaktım annem sacmalama dedı ıyıce kalcak saclar elınde haklı ma ınsan o anda cok sınırlı oluo gozum hıc bsıı gormedı vala off ne zor ıkı gundu ya:KK43: umarım herşey duzelir saol cnm..

incir evt canm bıde boyle tavırlı yuzsuz kabul etmeyen tavırları oluo ya ınsanı delırtıo valla anneme dıom bıkac gunde soyle kotu arklar edınıp kemerle demırle dovmek gelıo onu ıcımden okadar yanı bi daha asla gıtmıcem !!!! sana da çok gecmıs olsun dikkatlı olmak lazım su an kafamı zor tutuom ne kadar yıprandı aynaya bakamıom sınır oluom ya tam bayram ustu cok dertlıyım valla cnm cook :KK43:

18. 27 Eylül 2008
  19. meltemm_m

meltemm_m Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canm geçmiş olsun benmde yaklaşık 2 hafta önce kadar saçlarım yandı :KK43:( saçlarımı tarayamıodum bile hatta yıkadıktan sora hamur gibi oluyodu biçok kısmı o yüzden elimi dounduramıorum...ama şimdi bitkisel bi şampuan aldım bi de nemlendirici spreylini kullanıorum ben etkisini 2 yıkamada gördüm canm..