destek saç bakım yağı kullananlar?

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve karamelcik tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : karamelcik
  1. karamelcik

karamelcik Guest

arkadaşlar bugün aktara gittim badem yağı almak için.bana badem yağı tek başına işe yaramaz dedi.içinde bir sürü yağ bulunan bir karışım verdi.bu saçım için dıştan bakım olacakmış.içten bakıma gelince polen yememi önerdi.iki gün sonra da polen alıcam.saça çok faydalıymış.acaba destek saç bakım yağını kullanan arkadaşlar var mı?inşallah faydası olur saçıma.fisfisfis

2. 4 Ağustos 2009
  3. A.Kazanci

A.Kazanci Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ünlü eski karışımı deneyebilirsin. Ama ayda 2 kez ve en az 3 ay devam etmelisin. Bepanthene ampül, e vitamini ampül, zeytinyağı ve yumurta sarısı. Saçların çok kuruysa badem yağı da ekleyebilirsin. Yok ben bunlarla sürekli uğraşamam diyorsan yurt dışında bulabileceğin Citre Shine Anti Frizz Shine Miracle (ismi biraz uzun :)) adında bir saç bakım yağı var. 10 yıldan fazladır kullanıyorum. Türkiyeye artık maalesef ithal etmiyorlar. Keşke etseler. ıçten bakımda evet polen işe yarar ama e vitamini kapsülleri de alırsan saçınla birlikte hem tırnaklarını hem cildini güçlendirirsin.

4. 15 Nisan 2010
  5. dogasu

dogasu papatya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    polen kullanan yokmu kızlarrr nerdesiniz?saç çıkartıyormuş nette araştırdım

6. 3 Mayıs 2010
  7. bdbu

bdbu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    polen demi saça faydalıymışş?

Son düzenleme: 3 Mayıs 2010
  8. 3 Mayıs 2010
  9. bdbu

bdbu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende ampulsüz yapmaya başladım bunu ,yumurta sarısı bal zetin yağı ve ne bulduysam bisürü saçla ilgili yağ ekleyip yapıyorum haftada iki kere yapılsa bile etki eder bence bende baya yarıyo bu inşallah kırıklarda azalır bunu yaptıkça

10. 5 Aralık 2010
  11. osge01

osge01 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende de destek saç bakım yağı var kesınlıkle çok faydalı

12. 5 Aralık 2010
  13. indefini

indefini Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özge ne kullanıosun pekı?? benmde kullanmam lazım ne almam gereklı bılemedım :KK20:

14. 7 Aralık 2010
  15. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben aktara gittigimde destegin sklastirici yagini almistim. saç bakim yagininda fiyati uygundu ama bakim yagi o kadar iyi degil onermem pek dedi. gerçi hepsinde 3 asagi 5 yukari ayni yaglar var =) bence bakim yapmak çok faydali oluyo yanlis bisi kullanmadikçada ne yaptigin çok onemli olmayabiliyo =)

16. 8 Aralık 2010
  17. mavikus

mavikus Kınalı Kuzuu :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    polen konusunda dikkatli olun kızlar. kardeşim bi ara çok zayıftı, polen yedirerek iştahını açıp kilo almasını sağladılar. baya da bi aldırdı yani iskelet gibiyken etine dolgun oldu:KK6:

18. 16 Şubat 2013
  19. Estel5

Estel5 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar selam,

Benim saçlarım boyalı, ince telli, kuru ve kıvırcık. tam bir kabus bakım için :KK43: Eskiden HC bakım yağını kullanıyordum, memnundum ama sadece saçlarım daha da fazla tülermeye başladı nedense.. içindeki yağlardan dolayı sanırım. Geçen ay bir arkadaşımın tavsiyesiyle başka bir ürün aldım Ortaköy'deki bir aktardan, tamamen bitkisel. Daha çok memnun kaldım, saçlarım tülermiyor, elektriklenmiyor ve kuruluğu da epey azaldı. Daha da parlak oldu :) Okudum içinde ne var diye, bir çok bitki yağı var, sadece badem yağından çok daha etkili yani. Markası Bitki Sandığı, internetten de sipariş verilebiliyormuş.

Umarım işine yarar :)

Sevgiler