Destek

Konusu 'İş ve Kariyer' forumundadır ve psoriasis tarafından 3 Kasım 2008 başlatılmıştır.

3 Kasım 2008
    Konu Sahibi : psoriasis
  1. psoriasis

psoriasis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım kk bayanları sırdaşlarım,bildiğiniz gibi eşimin ailesinin şirketinde çalışıyorum.Çok iyi bir üniversite ve iyi derecede dillerim var önceden de yazmıştım forumda maaşım belli değil diye ilk belli olmuştu şimdi yine belli değil istediğin kadar al deniyor sizce ne yapmalıyım önceki iş yerımde çok maaş alıyordum burda öncekinden daha fazla mı almalıyım,birde bir ara işten çıkmak istedim ama izin vermedıler aileden hiç kimse farklı bir şirkette çalışamıyor ama boş boş oturuyor gibi hissediyorum yatırım koordinatörüyüm ama pek de bi şey yaptığım yok 3 tane yabancı dilim var yurtdışı işi oldukça kullanabiliyorum çok da kendimi geliştiremıyorum sizce ne yapmalıyım bi şey yapmayıncada para isteyemıyorum ama bir sürü ihtiyacım var eşimin aldığı maaş tek yeterlı olmuyor

2. 3 Kasım 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    3 Dil biliyorsun üniversite mezunusun sonucta
    bizim şirkette 2 dili olan insanlara en az 3,000 ytl veriliyor canım

4. 3 Kasım 2008
  5. psoriasis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    YA sorun şu niteliklerim var ama çok bi şey yapmıyorum iş oldukça kullanıyorum dilimi felan bazen 1 ay bi şey yapmadığım dilimi kullanmadığım oluyor bazende çok yoğun oluyorum istediğin kadar al diyorlar para ama utanıyorum almaya bu sefer ama almalıyım dımı çekınmeden

6. 3 Kasım 2008
  7. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kendini böyle bi mecburiyetin içine sokma bence..madem bikaç dil biliyosun o kadarda okumuşsun sana bu birikimlerinde daha ii gelir getirecek yerlere başvurkendini kreltme eşinin ailesinin şirketinde..ortak işleri hiçç sevmem ben..istediğin gibi davranamazsın istediğin gibi parada alamazsın boşuna huzursuzluk yaşarsın..

8. 3 Kasım 2008
  9. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım çalıştığın yerin cirosu,sermaye tutarı filan nedir? eski işyerinle kıyaslama yapabilirsin bu kriterler üzerinden..hem çok işim olmuyo diye düşünme, an gelir çok işin olur 1 dk oturamazsın, bazen de hiç iş olmaz...
    Sen istersen bir de eşinle konuş, ama eğitim düzeyine göre hakkettiğini iste canıma.s.

10. 3 Kasım 2008
  11. psoriasis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Olmuyor eşim hiç kimse müsade etmıyor kndi şirketimiz de büyük zengin yanı maaş sorun değil asla düşünmezler niye alıyorsun diye ama ben çekınıyorum çekınmemem lazım dımı boş otursamda bazen kendılerı ıstedı çok ıstedım başka yerde çalışmak iyi teklıflerd evardı yok dedıler asla olmaz dediler biizm sana ıhtıyacımız va rdedıler

12. 3 Kasım 2008
  13. rahime64

rahime64 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    madem senin orda çalışmanı istiyorlar başka yere gitmenede izin vermiyorlar sende çekinmeden istediğin miktarı söyle çok iyi bir eğitimin var senden iyisini bulacak değiller ya bak sanada ihtiyaçları varmış

14. 3 Kasım 2008
  15. psoriasis

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Çok teşekkür ederim sırdaşlarım çok iyisiniz

16. 3 Kasım 2008
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    önce onlara sor belki istediğinden fazla vericekler :smiley-cool:
    soramıyorum diyorsan 4,000 iste :içelim:

18. 3 Kasım 2008
  19. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım eger 3 dılım var oturmak yerıne daha calısmak ıstıyorum ve bu dılıde kullanmak ıstıyorum...sonucta egıtım aldım...burda oturarakta ....vakıt gecırmek ıstemem ...dersen ...cok ıyı bır yerde iş buldugundada ayrılabılırsın ve o zamana kadarda sırketınızde calış..maaşa gelıncede...canım ...
    ne kadar alırsın emegının karsılıgı neyse hakkın neyse onu talep et canım...
    hayırlı kazanclar