Desteklerinizi bekliyorum kızlar 14 gün!!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve fransa159 tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : fransa159
  1. fransa159

fransa159 diyemedim ya la! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar hemen açıklıyorum şu anda da vinci uykusunu deniyorum ve ciddi anlamda zorlu bir süreç 4. günüm bugün... ilk 14 günü atlatmak önemli eyvahedigeldismile
    ve sizin bana moral vermenize ihtiyacım varrr her geçen gün acı katlanıyor resmen bilmiyorumkismile
    araştırmalarımda hiç bunu bayanların denediğini görmedim erkeklerde ise cidden bi azim örneği gördüm yapılmayacak şey değil ama kararlı olmak gerekiyor yapıcam inanıyorum kendime :eek:
    göz yanması var şu anda baş ağrılarım başlamadı onun için de suni gözyaşı alıcam tecrübesi olan arkadaşlardan aldığım taktiklere göre hareket ediyorum ve şu an resmen değdi o eziyete diyorlar...
    da vinci uykusu'yla ilgili konu açtım aslında ama tekrar ediyim da vinci ve çoğu bilim adamının, astronotların, abd ordusunun uyguladığı çok faZlı uyku sistemi
    4 saatte bir 20 dakika uyuyorsunuz ve günde 2 saat uyumuş oluyorsunuz muhteşem bir şey kısaca opuyorumnanaktan ama alışma süreci yani ilk 14 gün çok zorlu çoğu kişi bırakıyor zaten ciddi bir azim örneği diyebilirimakannehir
    uyku saatlerim 4-8-12-16-20-00
    niye bunu yapıyorsun diye merak ediyorsanız arkadaşlarım şöyle açıklıyım akannehir
    bu hayatta bir şeyleri elde etmiş insanların dışında benim bir şeyleri kazanmam, elde etmem gerekiyor guclubacismile
    hayatımı adam gibi kurmam için şu anda çalışmam lazım boş durmamam lazım her gün yeni bir şey öğenmem lazım boshayallersmile
    ben hukuk fakültesi öğrencisiyim, ayrıca işletme çift anadal'ı yapıyorum ve önümüzdeki yıl da açık öğretimden dış ticaret'e başvurcam
    bu yaz abd'ye gidiyorum work&travel'la seneye de fransa'da 1 yıl erasmus programıyla okucam kendimi de tanıttımolumunekankayizsmile
    sömestr tatiline gitmedim ders çalışıp hayatıma çok fazlı uykuyu sokabileyim diye çünkü ders çalışma süreci de sancılı 5-6 saat birşey çalışabiliyorum anca 22 saatte:umursamaz:
    her günümü yazıcam burda neler yaptığımı da süreci de...lütfen bana bu 14 gün destek olun moral verin buna çok ihtiyacım oluyor çünkü konuyu da açmamın sebebi de bu yerimseniben şimdiden hepinize çokkkkkkkkk teşekkürlerrrrrr a.s.

2. 23 Ocak 2010
  3. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    şu an saat 8.00 ama bu nap'i uyumucam kahvaltı edip yürüyüşe çıkıcam çünkü soğuğu yiyip bi açılmam lazım boshayallersmile
    dün 150 sayfa kitap okudum 6 saat borçlar hukuku çalıştım internette deneyen arkadaşlarla iletişim kurmaya çalışıyorum ohaoldumsmile
    bugün daha verimli geçsin istiyorum sağlıklı beslenmeyi ve sporumu ihmal etmiyorum çünkü çok önemli ikisi de boshayallersmile
    sigara ve içki kullanmamam da fayda sağlıyor gibi hissediyorumsositososito
    gece karnım çok acıkıyordu ilk günler ama dün geceyi çok kontrollü geçirdim sositososito
    uykularıma diğer arkadaşlarıma göre daha erken dalmaya başladım yatağa girmemle uyumam arası 1 dk yok gibi hemen dalıyorum açılamayacak gibi olursam da fısfıslı bir şişeye su doldurdum yatağımın yanında yüzüme sıkıyorum hemen açılıyorum kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme: 23 Ocak 2010
  4. 23 Ocak 2010
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Töbe töbebenneyaptımki

6. 23 Ocak 2010
  7. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    mantikli birsey mi bu pek anlamadim acikcasi..

8. 23 Ocak 2010
  9. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.107
    Ödül Puanları:
    563
    Yakında düşüp hastanelik olmayın sakın CADIARZU

10. 23 Ocak 2010
  11. karamelito

karamelito Guest

peki bu bir yaşam stili haline mi geliyor yoksa ihtiyaç olduğunda kullanılacak bir yöntem oluyor.

Yani dönem dönem vinci uykusuna mı geçeceksin

12. 23 Ocak 2010
  13. fransa159

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yok bu yaşam biçimi haline geliyor fakültede yapan prof., doç. hocalarım da var başı çok zor sonrası kolay akannehir

14. 23 Ocak 2010
  15. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    iyide canim günde 2 saat uyku yetmezki insana, hasta olma sonraohaoldumsmile
    insanin beyni uyurken dinleniyor, ögrendiklerini derliyo topluyo saglamlastiriyobilmiyorumkismile
    hücrelerin yenilenmesi toxin atma islemler hersey uyku boshayallersmile
    böyle biseyide ilk defa duyuyorum
    bu davinci fittirigin tekiymis galiba:sinifsinif:
    demekki bu sifreleri uyumadigi icin bulmusdelikafadulden

16. 23 Ocak 2010
  17. gisel

gisel Guest

inanmıyorum yaalsanaalsanasmile

18. 23 Ocak 2010
  19. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sana saygı duyuyorum ama vucuduna gereksiz yere acı verıyorsun. ne gerek var kendını yıpratmaya. milyonlarca doktor 7 saat delıksız bir uyku öneriyor onları dınlemıyorsun da bir kaç istisnayı dinliyorsun, kendıne eziyet edıyorsun. hayat çok kısa inan ki bunlar da boş işler. degmez, bizler makine degıliz, kendınle ispat içine gırıcem derken bedenının ayarlarını bozuyorsun. uzun vadede vucuda zarar vercegını duşunuyorum. mis gibi bir uyku çek, gözlerıne yazık, organık bir kahvaltı. dogaya meydan okuma, onu değiştirmeden sevmeye çalış derım.