Devam edip beklesemmi yoksa uzatmadan bitirsemmi ??? akiil ??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lelom tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

11 Aralık 2008
    Konu Sahibi : lelom
  1. lelom

lelom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    --------------------------------------------------------------------------------

slm kizlar ,

Size Derdimi söyle acarak baslamak istiyorum...1 aylik beraberligim var sevgilimi taniyorum desem yalan olur cünkü hersey cok taze ve yeni onun icin aklim cok karisik..
    yolun basindayken hersey güzel heycan vardi diyodum asik oluyorum diye ama bu askmiki... ??? kusku güvensizlik ve arada nefret edebildigim bir kisiyi Sevebilirmiyim??
    Kendisinde cikarci bir huyu var cok uyanik ... budaa beni gidikce sogutuyo ?? acaba bekleyip zamana biraksammi yoksa hic umudun yok kizim bu cocukdan sana hayir gelmez mi dersiniz ???

Bidee söyle bi olay var dün kiz arkadasim ve onun bi erkek arkadasi beraber zaman gecirelim dedik yaa bana öyle geldii ama Kiz arkadasimla daha fazla ilgilendi benden...
    Kiskanclikmi bu ??? ama kiskanclik olsa kizarkadasimdan da sogumazmiydim ?? negativ düsünmem gerekmezmi ??? ama inaninki öyle bi his yok icimde ahh bilmiyorum dün önceki gün uyuyamiyorum hep aklim bitmesi yönünde...!! fikirleriniZe ihtiyacim var elestirilere acigim...!!::uh m:

2. 11 Aralık 2008
  3. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    yok canım kafan da soru işaretleri oluştuysa hemen yol ver gitsin...

maalesef erkekler çok çıkarcı oluyor ve şunu daima savurum hassas kadın daima hisseder...

kız arkadaşına yakınlaştığını hissettiysen de doğrudur...

kendini sorgulamana neden olmasına izin verme yol ver gitsin :KK66:

doğru adam çıktığı zaman inan bana anlarsın tatlım :KK66:
    doğru adam bozulmaz mı bozulur ama eğri adam düzelmez.

4. 11 Aralık 2008
  5. yaşın küçük sanırım öyle görünüyor.
    çıkarcı diyosun,arkadaşımla ilgilendi diyosun hala heyecan duyuyorum diyosun..
    canım senin ona hissettiğin şey aşk değil.
    çekicimi buluyosun ne ?öyle birşey bence.hormonel yanii))))

6. 11 Aralık 2008
  7. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    benim erkeğim kız arkadaşımla veya bir kadınla benden fazla ilgilenecek :KK66:)))

hiç şansı yok emin ol hiç şansı yok !!!

8. 11 Aralık 2008
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence zaten ilişki için onu sevmk onunla vakit geçirmek için kendini zorluyorsun gibi geldi...

bence öyle viriyle mutlu olamazsın şimdiden bu kadar açık gördüysen bu kadar hoşuna gitmeyen yönü varsa emin ol ilewride daha çok gözüne batar e olan oncaa boşa geçen zamana oolur.

yol ver gitsin yenisine sağlk

10. 11 Aralık 2008
  11. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.034
    Ödül Puanları:
    163
    bunu bir yerden hatirlar gibi oldum
    sana söyleyim hemen bitir inanki sonralari hatirlamayacsin bile cünkü asik degilsin
    tes edildi onaylandi-tatlicadiarzu-

12. 11 Aralık 2008
  13. imparatorice

imparatorice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o çocuktan bir cacık olmaz bence:1no2:
    bir sürü paradokslar var.önceden yol ver aksi taktirde çok üzülürsün.amannnn böyleleri ile uğraşmaya bile gerek yok salla gitsinnn:teytey::lepi:

14. 11 Aralık 2008
  15. min

min Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hormonal...yazdıklarını dön şöyle bir oku...heryerinden tezatlık akıyor...galiba küçüksün ve sen bile ne istediğini bilmiyorsun.
    çocuk benim yanımda başka kıza bakacak he mi...basarım tekmeyi daha 1. ayınızda......

16. 11 Aralık 2008
  17. BEBS

BEBS Guest

cnm zaman kaybı.sevilmeye layık birinin sende güzel duygular uyandırması gerekiyor.senin ilişkinde sanırım bu yok.çok güzel analiz edip yapman gerekenler için paçaları sıvamışsın bile.sadece alişkanlık olabilir.çok büyük anlamlar yükleme böyle erkekleresüprizzzzz

18. 11 Aralık 2008
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    1 aylık bir beraberliğiniz var ancak 1 ay gibi kısa bir sürede bu duyguları yaşamak, ilginç...çok sevseydiniz,bu duyguları hissetmezdiniz..bence zorlamayın kendinizi. siz bu çocuğu pek sevmiyorsunuz sanırım..aklınız bitmesini istiyorsa bitirin....