devit 3 ampul kullanarak,diş çıkarmayı kolaştıran var mı?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve fzt_sibel tarafından 7 Aralık 2010 başlatılmıştır.

7 Aralık 2010
    Konu Sahibi : fzt_sibel
  1. fzt_sibel

fzt_sibel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam,
    bebikim 9 aylık,6 aylıkken alt iki dişini 1 hafta arayla çıkardı,sevindik,güldük,eğlendik,gedik yaptık,yedik içtik :KK43:
    ama ondan sonra dişlerde bir hareketlilik olmadı,3 ay geçti,son 5 gündür aşırı huzursuz,geçen gece ateşlendi,sürekli ağladı daha doğrusu mızıldadı.
    netice de 3 gündür emmiyor,ateş bir yükselip bir düşüyor,hiç ağlamayan bebik sürekli ağlıyor :KK43:
    dr. dişlerinin geciktiğini bu netenle devit3 ampul (tek seferlik) kullanmamızı söyledi.
    suan bekliyoruz bakalım,ne zaman çıkacak bu üst dişler :KK43: :KK43: :KK43:

bu durumda olan yada bilgisi olan var mıdır acep aranızda?
  2. 8 Aralık 2010
  3. ozzee

ozzee Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    BİZİM KIZ DA AYNI DURUMDA,2 alt dişiwar,dokuz buçuk aylık,çok huysuz ama diğerleride alttan çıkacak gibi bakalımbekliyoruz hiçbir şey kullanmadan
  4. 10 Aralık 2010
  5. fzt_sibel

fzt_sibel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Allah sizede büyüüüüük kolaylık versin,ama sıraya göe üst dişlerin çıkması gerekiyor,hoş çıksında hayırlısıyla,geçtim sırayı,altı üstü :KK58:
  6. 17 Aralık 2010
  7. kedi003

kedi003 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bizimde bugun ılk dısımız cıktı alttan, 8,5 aylıgız ve emmeyı bıraktı bır kac gundur.. cok uzuluyorum, sutumu sagıyorum kesılmesın dıye ama yok denecek kadar azaldı ne yapıcam bılmıyorum.. 2 yasına kadar emsın ıstıyordum ama bır yasına kadar bıle olmıycak gıbı :KK43: