devit 3 ampul kullanarak,diş çıkarmayı kolaştıran var mı?

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve fzt_sibel tarafından 7 Aralık 2010 başlatılmıştır.

7 Aralık 2010
    Konu Sahibi : fzt_sibel
  1. fzt_sibel

fzt_sibel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam,
    bebikim 9 aylık,6 aylıkken alt iki dişini 1 hafta arayla çıkardı,sevindik,güldük,eğlendik,gedik yaptık,yedik içtik :KK43:
    ama ondan sonra dişlerde bir hareketlilik olmadı,3 ay geçti,son 5 gündür aşırı huzursuz,geçen gece ateşlendi,sürekli ağladı daha doğrusu mızıldadı.
    netice de 3 gündür emmiyor,ateş bir yükselip bir düşüyor,hiç ağlamayan bebik sürekli ağlıyor :KK43:
    dr. dişlerinin geciktiğini bu netenle devit3 ampul (tek seferlik) kullanmamızı söyledi.
    suan bekliyoruz bakalım,ne zaman çıkacak bu üst dişler :KK43: :KK43: :KK43:

bu durumda olan yada bilgisi olan var mıdır acep aranızda?

2. 8 Aralık 2010
  3. ozzee

ozzee Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    BİZİM KIZ DA AYNI DURUMDA,2 alt dişiwar,dokuz buçuk aylık,çok huysuz ama diğerleride alttan çıkacak gibi bakalımbekliyoruz hiçbir şey kullanmadan

4. 10 Aralık 2010
  5. fzt_sibel

fzt_sibel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah sizede büyüüüüük kolaylık versin,ama sıraya göe üst dişlerin çıkması gerekiyor,hoş çıksında hayırlısıyla,geçtim sırayı,altı üstü :KK58:

6. 17 Aralık 2010
  7. kedi003

kedi003 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bizimde bugun ılk dısımız cıktı alttan, 8,5 aylıgız ve emmeyı bıraktı bır kac gundur.. cok uzuluyorum, sutumu sagıyorum kesılmesın dıye ama yok denecek kadar azaldı ne yapıcam bılmıyorum.. 2 yasına kadar emsın ıstıyordum ama bır yasına kadar bıle olmıycak gıbı :KK43: