devlet hastanelerinde dogum yapanlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve tuvanna07 tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : tuvanna07
  1. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar devlet hastanesinde dogum yapanlar varmı oradaki ilgi nasıl herkes artık eskisi gibi diil desede ne bileyim yinede endişeliyim devlet hastanelerinde dogum yapanlar varsa ilginin nasıl oldugunu memnun kalıp kalmadıklarını yazarlarsa sevinirim benim için çok önemlii...

2. 21 Nisan 2010
  3. BtLKnN

BtLKnN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende devlette düşünüorum ama değişir cnm hastanesine göre ben şimdi dogum düşündügüm hastanede doktor ayarlıcam bi kaç kere özel muaneye gidersem daha çok ilgilenir die düşünüorum :) Bu bnm fikrim tabii

4. 21 Nisan 2010
  5. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yakın çevremdekilerin yaşadığı deneyimleri düşününce asla ama asla diyorum,durumunuz müsaitse özelde yapın.hatta müsait değilse bile bi şekilde biriktirin artırın dokuz ay.

6. 21 Nisan 2010
  7. tuvanna07

tuvanna07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

bende öle düşünmüştüm canım ama alanyada tüm muayenler kapatılmışş devlette çalışanlar şuan özele gidiyorum ama ssklıyım yararlanmak istemiştimm

8. 21 Nisan 2010
  9. smile6081

smile6081 Gözlüksüz bakıyorum hala cahilsin Üye

Beğenildi:
    523
    Ödül Puanları:
    188
    doktorlardan çok hemşire ve ebelerin havasında geçilmiyor.( hemşire ve ebeler alınmasın lütfen içlerinden iileride çıkıyor)
    bizim burdada normal doğumlara doktor pek girmez.

10. 22 Nisan 2010
  11. esmerlady

esmerlady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bazı arkadaşlarım devlette yaptı hiç memnun değiller,zaten doktor bi gelip bakıyomuş sezeryansa iki dkda kesip alıyo bebeği anne ayılınca bi muayene tamam dahada yüzünü gören cennetlik normalse zaten ebe yaptırıyor doğru düzgün bağıramıyorsun bile hemen kızıyorlarmış tabi iyilerde vardır bilemem,ben özelde yaptım sskda geçiyor özeldeyarısını falan karşılıyor sanırım,çok memnunum herşeyimi doktorum yaptı dikişlerimi bile normal oldum ebem desen harika doğum bitene kadar bana istediğini yapmakta serbestsin demişti bağır çağır nasıl rahat edersen demişti allah onlardan razı olsun inşallah bidaha yaparsam yine aynı doktorum ve ebem olur...durumu müsait olan herkese özel diyorum o anın tadını çıkarın..

12. 22 Nisan 2010
  13. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben doğumdan önce ve doğumdan sonra epey hastanede yatmış biri olarak memnun kaldığımı belirtmek isterim. Ancak özel muayenehanesine gittiğim bir doktorum vardı ve ilgisinden hoşnut kaldım. ıtici davranan birkaçı dışında ebeler, hemşireler çok şirindi. Normal doğuma doktor girmiyordu bu arada.

Nisanyildiz bunu beğendi.
  14. 22 Nisan 2010
  15. ozzee

ozzee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben özeline gittiğim doktaro sezeryan oldum..özel odada kaldım sadece hemşirelerin bebeğe mama verdirmeyişinden şikayetçiyim çünkü 2 kez sarılıktan yatmak zorunda kaldım..sakın dinlemeyin ..bebeğiniz ememiyorsa mama verin aç bağırtmayın ben çoook pişmanımm onları dinlediğimeee

16. 23 Nisan 2010
  17. bahar07

bahar07 duru'm güzel kızım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm merhaba bende alanyadayım hada hamıle degılım ama ıstıyorum egerkı olursa devlette bend eteredutluyum cok baskent nasıl yanı fıkrın varmı hıc ...

18. 23 Nisan 2010
  19. Fluttershy

Fluttershy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    163
    bende devlette yaptım gercı tıp fakultesı devlet sayılıyor mu bılmıyorum doktorlar cok ılgılıydı hatta o kadar ılgılıydıler kı tansıyonum yuksek kanımda az dıye 5 saat beklettıler normal dogm yaptıgım halde
    doktor gırdı dogumuma hemsırıler ve hasta bakıcılarda cok guleryuzluydu temız dı heryer
    ozel odada kaldım sadece oda parası verdım baska 5 kurus odemedım cok memnun kaldım herkese tavsıye ederım