devlet hastanesi doktorunun özel muayenehanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kardelen02 tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : kardelen02
  1. kardelen02

kardelen02 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben 5 aylık hamileyim şuan. benim çook tatlı ve çook ii bir doktorum var kendisinden çok memnunum çokda güveniyorum. bahçelievlerde özel muayenehanesi var. muayene ücreti bana dokunmuyor fakat doğum konusunda hastane olarak şüphelerim var.doktorum hep iyi hastanelerle anlaşmalı. doğum fiyatlarına gelince fahiş fiyatlarla karşılaşıyoruz. birde doğumdan sonra çocuk konusunda bir problem olursa extra extra ücretlerle karşılaşıyoruz.

şimdi istanbulda devlet hastanelerinde doğum yaptırabilecek muayeneleri özel den yürüten bir doktor tavsiyeniz varmı birde benim için bayan olması önemli. bir kaç doktorla görüştüm ama onlarda benim doktorumla hemen hemen aynı hastanelere gidiyorlar devlette yaptıramıyorlarmış doğumu. tavsiyelerinizi bekliyorum...

2. 15 Temmuz 2010
  3. ilxinem

ilxinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beylikdüzünde medilife çok güzel bir hastane bu konuda.muayene ücreti sgk ya 20.normal doğum 175+85 sezeryan doğum 550+85.bu doğum ücretlerine yatak parasıyla extralarıda ekliyorlar.Sezeryanda toplam ortalama 1.500 lara geliyor.Ben 5 haftalık hamileyim.Medilife a gidiyorum.İlk izlenim önemlidir.Selda hanıma gittim.Bukadar güleryüzlü ve bukadar içten bi doktor görmedim.Bi kere ilk tedavi güler yüz ve ilgiyle yapıyor.

4. 15 Temmuz 2010
  5. ilxinem

ilxinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu doktor doğumu kendi hastanesinde yaptırıyor.

6. 15 Temmuz 2010
  7. kardelen02

kardelen02 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar saolun varolun ama ben özel muayenehanesi olupta doğumu haseki çapa cerrahpaşa vs yaptırabılecek bır bayan doktor arıyorum ltfen bilgilerinize..

8. 19 Temmuz 2010
  9. h_l_c

h_l_c Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm,
    bende bugün öğrendim. prof.dr.vildan ocak varmış. mecidiyeköyde muayehanesi varmış. cerrahpaşada çalışıyormuş. çok iyi diye duydum ama henüz ben gitmedim.kısmet olursa gideceğim.

10. 19 Temmuz 2010
  11. _mai_

_mai_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende duymuştum vildan hanımı ama gitmek nasip olmadı. gittikten sonra izlenimlerini yazarmısın? merakla bekliyorum..

12. 23 Temmuz 2010
  13. _mai_

_mai_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güncel