Devlet Hastanesinde diyetisyene gitmek istiyorum..

Konusu 'Sağlıklı Beslenme' forumundadır ve shbilgin tarafından 3 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

3 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : shbilgin
  1. shbilgin

shbilgin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben devlet hastanesine diyetisyene gitmek istiyorum .ilk önce herhalde dahiliye bölümüne gidip testlerini yaptırıp sonra doktor senı yönlendırıyormuş bu bütün hastanelerde böylemi ben avcılar devlet hastanesıne gıtmek ıstıyorum çünkü en yakın hastane bana o .tavsiyelerinizi beklıyorum acil cevaplarsanız çok sevınırım

2. 3 Mayıs 2011
  3. shbilgin

shbilgin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lütfen yardımcı olun acil lazım

4. 3 Mayıs 2011
  5. nitroit

nitroit brokoli mi çikolata mı? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 3 farklı diyetisyene gittim. Gitmeden önce yaptırmadım testleri önce diyetisyenle konuştum o ne istiyosa onu yaptım
    Mesela biri kan tahlili isterken diğeri hiçbişey istemedi.

Yani önce bi diyetisyeninle konuş derim

6. 3 Mayıs 2011
  7. shbilgin

shbilgin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ama devlet hastanelerinde randevu alırken diyetisyen diye bi bölüm yok o yuzden direkt dahiliyeden aldım o yönlendiriyormuş siz devlet hastanesınemı gittiniz

8. 6 Mayıs 2011
  9. pamukkkkk

pamukkkkk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende üniversite hastanesinde diyetisyene gitmek istemiştim.önce dahiliyeye gidip diyetisyene yönlendirmesini istiyorsun.dahiliye doktoru bazı tahliller yapıyor eğer ihtiyacın olduğunu düşünürse diyetisyene sevk ediyor tatlım devlet hastanelerinde direk diyetisyen randevusu verilmiyor.bol şans :80:

10. 26 Mayıs 2011
  11. oznuryuksel

oznuryuksel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum ve sizlerle bir şey paylaşmak istiyorum bundan tam4 ay önce 99 kiloydun şu anda 79 kiloya düştüm ve çok mutluyum bunu dietisyenim andaç yeşilyurt a borçluyum kendi alanında mükemmel o olmasaydı kilo veremezdim inanın gitmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ediyorum

12. 26 Mayıs 2011
  13. oznuryuksel

oznuryuksel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle insanın moralinin çok yüksek olması gerekiyor beni diyetisyenim andaç bey çok motive etti kesinlikle verebilirsiniz dedi ve gerçektende verdim çok mutluyum kerdimi daha çok seviyırum hayata dahada pozitif bakıyorum kiloluyken insanın gerçekten moreli bozuk oluyor ne kadarda takmıyorum desede insan takıyor çok mutluyummmmmmmmmm

14. 26 Mayıs 2011
  15. jelibonibon

jelibonibon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet önce dahiliye ye gidilmesi gerekiyormuş. ordan testler yapıldıktan sonra yönlendiriliyormuş. doğru biliyorsun yani arkadaşım...

16. 26 Mayıs 2011
  17. jelibonibon

jelibonibon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birde gideceğin hastanenin diyetisyenini araştırmanı öneririm. çünkü genelde hepsinin elinde aynı liste ve onu veriyorlar. ben daha önce gittim ve çok ii sonuç alamadım. taki özel b,i diyetisyene gidene kadar. kişiye özel liste hazırlıyordu ve ben 10 kilo verdim... bence diyetisyenini ii seç arkadaşım sonra insanın zamanı boşa gittiği gibi isteğide kırılabiliyor.

18. 30 Mayıs 2011
  19. buket4

buket4 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Diyetisyenin devleti, özeli çok önemli değil. ben devlettekine gitmiştim oldukça işime yaradı