DFN Garlı Şampuan

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve burcum2044 tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

29 Nisan 2008
    Konu Sahibi : burcum2044
  1. burcum2044

burcum2044 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar saçlarım 2 yıldır röfleli biliyosunuz röfleli saç banyo sonunda kazık gibi oluyo tavsiye üzerine geçenlerde dfn garlı bakım kremi ve şampuanını aldım 2yıkama sonunda saçlarım ebbek saçı gibi yumuşacık arkadaşlarım şaşırıyo uçlarım kuruydu nemlendi yumuşacık oldu şiddetle tavsiye edilir:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

2. 29 Nisan 2008
  3. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    senin adına sevindim bende kullandım hatta tekrar kullanmayı düşünüyom

4. 29 Nisan 2008
  5. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153

dfn garlı öyle mi? benim de röfle sadece uçlarda kaldı açık renk oldugundan kırık kırık görünüyo ona çare olur mu ki....?

6. 29 Nisan 2008
  7. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    kullandığın ürünün tam adı bu mu
    dfn garlı?

8. 29 Nisan 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bide nerde bulabiliriz bu ürünü?

10. 29 Nisan 2008
  11. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim saçım röfle li değil ama aklımda bulunsun.
    teşekkürler.

12. 29 Nisan 2008
  13. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    defne garlı bakım kremi sanırım. herhngi bi isim marka falan yok mu tam olarak ayrntılı yazsan da biz de alsak :)

14. 29 Nisan 2008
  15. yayen

yayen Guest

sanırımm ben size yardımcı olabilirim " markası: dfn garlı şampuan" zaten bir çeşit piyasada aktarlarda satılıyo geçen hafta giitiğim bir kaç aktarda bu ürünü görmüştüm ama almadım onu kullan bunu kullan saçım haşata döndü tek bi şampuan da sabitim artık

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Nisan 2008
  16. 30 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

tüm aktarlarda var disoun yani osaman alaıl zaten bitkisel ve içinde zaytin yağı falanda varmış ne güzel bakımda yaparsırnaşık şey

18. 30 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

DEFNE ve ZEYTİNYAĞLI DFN GARLI ŞAMPUAN

Defne ve saf zeytinyağı ile üretilen Dfn Garlı saç şampuanı uzun süren araştırma ve deneyimlerden sonra maksimum kaliteye ulaştırılmış ve Sağlık Bakanlığı'nın 21.01.2004-2919 sayılı izni ile seri üretime geçilmiştir. Defnenin antiseptik ve diğer mucizevi özelliği sayesinde Dfn Garlı şampuan, deri gözeneklerinin açılmasını, rahat oksijen almasını sağlar. Saçın yağlanmasını geciktirir. Sağlıklı saçlar için ideal bir ortam hazırlar. Saç ve saç diplerindeki yağ ve nem oranını dengeler, sürekli kullanımında kepek oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Defne ve zeytinyağı içindeki E vitamini başta olmak üzere diğer tabi vitaminler,saç ve saç diplerini besler, Zayıf ve yıpranmış saçları kuvvetlendirir. DFN garlı doğal şampuan bu yönleri ile boyalı ve kimyasal işlem görmüş saçlar dahil tüm saç dipleri için ideal bir üründür.Saçların dolgun ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlar.

DFN GARLI ŞAMPUAN'IN ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ: Düzenli kullanım halinde saçların daha çabuk ve sağlıklı uzamasını sağlayan Dfn Garlı Şampuan'ın sık yıkamalarda iki kere, diğer şekillerde üç kere saç diplerine parmak uçları ile iyice yedirmek suretiyle ve her yıkamada bol durulama yapılması önerilir. Dfn Garlı'dan önce ve sonra başka şampuanın kullanılmaması, kuru ve kimyasal işlem görmüş saçlar için dfngarlı marka saç bakım maskesi kullanılması tavsiye edilir.

Dfn Garlı Şampuanın ilk kullanımından itibaren saçın yağlanması geciktirilmiş ve tabi bir ferahlık vermiştir. Sürekli kullanıldığında kepek problemi ortadan kalkmış olacaktır. Saçlarda gürleşme ve dolgunluk artacaktır.