DHEA kullananlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Yokohomo tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Yokohomo
  1. Yokohomo

Yokohomo Her şey çok güzel olacak. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben 10 gündür DHEA ve aynı zamanda arginin kullanıyorum. Temmuz ayında negatif sonuçlanan bir denemem oldu. Önceki dr um bana 3 ay kullanmam gerektiğini ve tedaviye başlayacağımız ay adetle beraber ilacı kesmem gerektiğini söylemişti. araştırdığım kadarıyla gebelikte kullanılmaması gerekiyor. DHEA kullanıp hamile kalan var mı? Ya da diğer dr lar ne kadar süre ve şekilde öneriyorlar? Bilginiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

2. 16 Ağustos 2010
  3. runne

runne RABBİM SANA ÇOK SÜKÜR Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dhea nedir canım benimde temmuzda olumsuz bi denemem oldu

4. 16 Ağustos 2010
  5. Yokohomo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    DHEA aslında vücuttaki bir hormon. Yumurta rezervi ve kalitesi düşük olanlarda bu hormonu yerine koymak için kullanılıyor. Aynı zamanda erken menopoz riski olanlarda da kullanılıyor. Yani FSH ve AMH'ı yüksek olan kişilerde öneriliyor. Ben argininle beraber kullanıyorum, çünkü dr um öyle önermişti. Bakalım inşallah olumlu sonuçlar alırız. Sevgiler...

6. 16 Ağustos 2010
  7. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bende kullanıyorum....günde 3 tane sen kaç tane kullanıyorsun......senin fsh kaç...benimde temmuzda negatifim oldu...bnm fsh inip çıkıyor

8. 16 Ağustos 2010
  9. Yokohomo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Benim amh düşük canım, o yüzden kullanıyorum. Ben de günde 3 tane kullanıyorum. dr un sana ne kadar kullanmanı önerdi? Bana 3 ay demişti ve tedavi başlangıcında kesilmesi gerekiyormuş. sende durum ne?

10. 27 Mayıs 2012
  11. peritozu

peritozu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 3 gün önce kullanmaya basladım yeni doktorum bana dhea(biosteron)+glkofen+coraspin+folidoce verdi bunları sürekli kullanacaksın dedi.benden yeni bir kan tahlili istedi eşimden yeni spermiyogram istedi.sonuçlar çıkınca görüşelim aşılamamı tüp bebekmi izleyecegimiz yolu belirleyelim dedi.pazartesi günü gidiyoruz tekrar :21: bu doktordan çokk umutluyum bakalım hepimiz için hayırlısı olsun hanımlar :KK3:

12. 22 Mart 2013
  13. delila

delila Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba

ilo vermek için dhea kullanıyorum

bebek için de kullanıldıgını öğrenince çok şaşırdım, arginine i nasıl alıyorsunuz tablet olarak mı ve kaç mg?

ben günde 50 mg dhea kullanıyorum-sabahları