Di Doktoru korkusu

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve melissa78 tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melissa78
  1. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar benim esim dis doktorundan cok korkuyor ölecegini bilse yine gitmiyor,simdide dis etleri intihap olmus yanagi sis sis geziyor ve halen gitmiyorum bi önerisi olan varmi

2. 7 Temmuz 2009
  3. nescum

nescum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Ay çok zor bir durum, ben de çok korkardım, valla iltihap olmuşken hala gitmiyorsa ne napılır bilmem ki. ıltihap olunca zaten bir şey yapmıyorlar, en fazla ilaç veriyorlar, böyle deyip götürmeyi deneyebilirsiniz belki. Korktuğu kadar bir şey olmasığını görünce biraz rahatlar

4. 7 Temmuz 2009
  5. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    benim kayinpederim doktorsuz olan disci odasina bile giremiyor.girdigi zaman bayiliyor...cocukluktan kalan travmaymis...

6. 7 Temmuz 2009
  7. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    günaydin hepinize,dünde beri ne diller döktüm gitmiyor,artik ev doktoruna yolladim simdi oda bise yapamaz ama belki antibiotik falan yazar,okadar sismiski bi gözü iyice kücülmüs,bende korkarim ama gözümü kapatir girerim ne olcaksa olsun diye,esimde ya bayilir ya kalbten giderim diyor,dr yolladim simdi bakalim bise yapabilcekmi doktor

8. 7 Temmuz 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Bendede fecii dişci fobisi varr .Geçen yine rüyalarıma girdi kabus gibiydii...:nazar:15.gün önce dişci koltugumda delii gibi ağladımm korkudfan.doktor bana bakıyorr bişi yapmadan bu ne aglamaya basladı demıstır kesin:1shok::nazar:

10. 7 Temmuz 2009
  11. GizeeeemMmM

GizeeeemMmM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende tırsıyorum yaaaaaaaa bu cuma dişçiye gitcem dolgu yaptırcam hayatımda ilk defa acıyo mu acımıyor mu çok korkuyorum tam 4 kez kurtuldum okul sayesinde bi gidişimdede dayanmamdım kadın daha kontrol etmeden korkudan ağladım bana kzıdı bayağı bende korkuyorum dedim git deid o zmna gişt yaptırma dişini dedi gaddar doktor :eek:klava: bende yaptıramdım son randevuyu yazduı bu son dedi bi dah böyle yaparsan o dişini yapmam dedi kötükedihüso pis karı bi de cesaret iğnesi vurul dedi bi dahaki eglişte ,işe yarıomu bu cesart iğnesi yada sakinleştirici mafoldumben

12. 8 Temmuz 2009
  13. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaslar esim ev dr gitti salak dr hastaneye sevk etmis bide kagida yüz ameliyati yazmis geri zekali,esimde gitmem dedi bende zaten yollamadim durup dururken kesecekler adami,zorla disciye gittik ordada elletmedi ama hic degilse agzini acti,dr 11 dis cekilmesi 7 disde dolgu olmasi lazim dedi,cok normal bence saglam disi yok zaten,disi iltihap olmus ama ilac yazmam burda karar vereceksin tedaviye nezaman baslayacana ona göre dedi,bizde bayiltip yapilabiliyormu diye sorduk,oluyormus bizi baska dis hekimine sevk etti recete yazmadan yoksa vazgecersin sevk ettigim dr yazsin dedi,neyse gittik ayni seyleri söyledi dr,bayiltip yapmaya 500 euro istiyorlar,sigorta karsilamiyormus,esim zaten issiz okadar para olsa ondan önce tüp bebek derdimiz var,neyse düsünün karar verin öbür türlüde tek tek cekerim dedi,yanagin iltihapi icin hemen acmam lazim cok tehlikeli dedi ama esim kabul etmedi,antibiotik verdi yarina kadar gecmezse hastaneye gitcek,allah korusun apantis nasilsa simdi buda öyle patlarsa ölürsün dedi,cok korkuyorum hayirlisiyla su sisi inseydi,dua edin arkadaslar ne olur

14. 9 Temmuz 2009
  15. _allure_

_allure_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    genel anestezi yapan yerlere gidin korkuyosanız...

16. 16 Temmuz 2009
  17. sevibade

sevibade Güzel Bakan, Güzel Görür Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ayyy sırnaşık şeyAllah iyiliğini versin güldürdün beni, dün eşim diş dr una gidecekti 3 dişinde problem var diye, benimde en arkadaki azı diş kırılmış biraz [bu arada haberim yok aynada gördüm 1 hafta önce] bana sende gelirmisin dedi, bende iyiii dedim, göya dişteki kırık küçük ya lülülülülülüufak bi dolgu yapılacak sandım, eşimden önce o koltuğa oturdum güzelll güzelll dediki dr hanım uyuşturmam lazım acır yoksa ama emziriyorsun, uyuşturmadan deneyelim bir, ee tabi acıdı ve o iğneyi yedim tabii emzirdiğim içinde fazla uyuşturmadı, meğer çürük dişin iç kısmındaymış, oydukça çıkmış, neyse dolgum yapıldı, ama çok komikti, aman Allahım başıma neler geldiiii diyorum dr hanımla gülmekten yerlere yatıyoruz sırnaşık şeysırnaşık şey

18. 16 Temmuz 2009
  19. EU3

EU3 Guest

:jeyyar:Naasıllll atlattınn yardımcı olurmusunnn arzu:jeyyar:
    :roflol::roflol:İstediğin kadar gülebilirsin canım .Çünküü tam gülmekliğğiimmmmsırnaşık şey