Di trpletme yardm:(((

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve EU3 tarafından 31 Mart 2008 başlatılmıştır.

31 Mart 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar benim öndişlerim biraz büyük törpületip kaplatmak istiyorum daha önceden yaptıran var mı?memnunmusunuz?maliyet ne kadar olur?

2. 1 Nisan 2008
  3. enamel82

enamel82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben senın yerınde olsam hıç ellettem çunku ınsanın kendı dışı gıbsı yok.ben hastalarım boyle teklıfle gelseler kabul etmem çunku sağlam dişe gerçekten ellemeye gerek yok

4. 20 Nisan 2008
  5. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben törpülettim benm kırılmıştı kapmalama yapılmadı tek zorluğu kamaşması ekşi bişi biraz yediğin zaman ağrıyor sızlıyor tek zorluğu o bide ilk günler zorluk çekiliyor

6. 21 Nisan 2008
  7. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Meslektasim enamel82`e aynen katiliyorum.

8. 6 Eylül 2008
  9. diamondeyes

diamondeyes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Mrb.. ben laminate vener sistemini yaptrmak istiyorm. yalnız maliyeti çok yüksek oyuzden şuanda bunu yaptrablmem imkansız .. sadece törpületeblirmiyim dişlerimi böyle birşey varmı ve maliyeti nekdr olur ? birde şu lazerle beyazlatma işleminde nekadr bir beyazlık elde edliyor yanı normal beyaz olan dişleride istenilen beyazlıga kavuştururmu acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim..

10. 6 Eylül 2008
  11. muzikogretmeni

muzikogretmeni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    meehaba; 1 yıl önce laminate yaptırdım. ön dişlerim üst üste binmişti. arkadaşlar dişleriniz yapılıncaya kadar tam bir işkence. çünkü dişlerini törpülendikten sonra geçici bir diş yapıştırılıyor ve bu dişler olur olmaz çıkıyorlar. kalıcı olacak dişleriniz yapılınca ise çok rahat. sızlama acı hiçbierşey yok. sanki kendi dişim gibi. ancak doktorum çekirdek yememi, hamburger gibi yiyecekleri ısırıp çekmemi yasakladı. çünkü bunlar dişin ömrünü azaltıyormuş.1 yıldır kullanıyorum ve artık kendi dişim diyorum. o kadar alıştım ki anlatamam. ben çok memnunum. ancak şu da bir gerçek kendi dişiniz gibi sağlam değiller. her an özen istiyor.yapım aşaması çok zor ve maliyetli. ben 6 dişi 1.600e yaptırdım tam bir sene önce.aydınlatabildiysem ne mutlu bana.sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.

12. 6 Eylül 2008
  13. diamondeyes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana laminate venerin maliyeti 10 bin dolar gibi birşey söylendi sanırım daha fzla diş içindi.. peki 6 diş ön üst dişlerinemi yaptrdın ? farklı durmuyormu dgerlerinden?

14. 6 Eylül 2008
  15. diamondeyes

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana laminate vener için 10 bin dolar gibi bir rakam söylnmişti sanırım daha fazla diş içindi.. peki 6 diş ön üsttenmi yaptrdın? farklı durmuyormu digerlernden?

16. 9 Eylül 2008
  17. muzikogretmeni

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet 6 ön dişlerimdi. üst çenedeydi.ben memnunum.eskiyle yeni fotoları göndereyimde herkes görsün dimihihoyyyt? tabii becerebilirsem.

18. 9 Eylül 2008
  19. muzikogretmeni

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bu eskisi bu da yenisi dememe gerek yok herhalde :sm_cool: