Diadermina gögüs sıkılaştırıcı krem

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve hayalli tarafından 3 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : hayalli
  1. hayalli

hayalli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar ben 3 çocuk annesiyim . her dogumdan sonra gögüsşutarafagittilerim daha yumuşadı son günlerde kafama çok takıyodum . arastırırken diadermina kremi buldum denemek için aldım. gögüslerim cok ufak ama sorunum ufaklıgı degil özünün içinin boş olması nerdeyse 3 haftadır kullanıyorum ve elime sertlik geliyor . bu bile benim için inanılmaz. vallahi cok sevindim . belki aranızda deneyenleriniz vardır.inş. daha iyi olacak şimdiki sonucu görünce buna inanıyorum.

2. 3 Ağustos 2008
  3. kaderim55

kaderim55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ay canim ne güzel ya bende artik küçük olmasindan geçtim bari şekilli olsa diyorum bende 2 çocuk annesiyim benimkilerde sönmüş balon gibilker valla ne kadara aldin nerden aldin cevaplarsan sevinirim şimndiden çok tşkler canim

4. 3 Ağustos 2008
  5. hayalli

hayalli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben almanya da yasıyorum canım burdan aldım 9 euro civarı aldım. sürüp 50 kere sporunu yapıyosun üzerinde yazıyo. faydasını görürsün inş. canım

6. 14 Ocak 2009
  7. H_E_N_D

H_E_N_D stay Strong Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım almanyadan nerden aldın benim annemde orda yaşıyo markasını ve yerini söylersen sipariş verelim :KK70: