Diadermine dengeleyici yüz yıkama jeli hakkında yardım

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve ellabella tarafından 13 Eylül 2012 başlatılmıştır.

13 Eylül 2012
    Konu Sahibi : ellabella
  1. ellabella

ellabella Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    kızlar merhaba

diadermine beyaz çay ve ginseng özlü dengeleyici yıkama jelini kullanmaya başladım. fakat kullanım talimatları diye bir bölüm yoktu. günde kaç defa yüzünüze uyguluyorsunuz? bir sabah bir akşam mı? yoksa günde 1 defa mı?

yardım ederseniz çok sevinirim
    Son düzenleme: 13 Eylül 2012
  2. 13 Eylül 2012
  3. *SILA*

*SILA* Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım yüz yıkama jeli her gün kullanılır yani sabah kalkınca, sonra da akşam yatarken falan. peeling ya da maske gibi gün sınırlaması yok, adı üstünde temizleyici
  4. 13 Eylül 2012
  5. ellabella

ellabella Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    çok teşekkür ederim canım bilgim yoktu bu konuda bende öyle kullanayım o zaman :KK54:
  6. 16 Eylül 2012
  7. Zeyna1369

Zeyna1369 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben de cilt temizleyicisi kullanacağım ama bir çok marka arasında şaştım kaldım sen diaderminden memnun kaldın mı deneyimlerinden bahseder misin biraz?
  8. 16 Eylül 2012
  9. envyme

envyme Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    diadermine in jelini değil de köpük temizleyicisini kullanmıştım, çok memnun kalmıştım, tavsiye ederim... cildim karma bu arada..
  10. 16 Eylül 2012
  11. Zeyna1369

Zeyna1369 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya marka marka dolaşıyorum valla kafayı yiyecem şimdi de murad diye bi markanın ürünü var ona bakıyodum çok pahalı bana ama işe yarayacaksa razıyım senin bu ürün hakkında bi bilgin var mı arkadaşım:KK43:
  12. 19 Eylül 2012
  13. ellabella

ellabella Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    canım kusura bakma yeni gördüm yazdığını. benim cildim hassas bir cilt çok açık tenliyim. daha önce nivea, garnier, yves rocher, la roche, clean and clear gibi markalar kullandım bunun yanı sıra gül suyunu da tonik olarak kullanıyordum ama hiçbiri iyi gelmedi cildime. sonra safran sabunu kullanmaya başladım o iyi geliyordu ama çok kurutuyordu.

diadermine için yorumumsa MÜKEMMEL! :KK16: ay harika ya bayıldım. yüz yıkama jelini sabah ve akşam kullanıyorum nasıl farketti cildim nasıl yumuşak pürüzsüz. ayrıca bir de toniğini aldım. sabah yüzümğ yıkadıktan sonra toniği sürüyorum. gece de yıkadıktan sonra argan yağı sürüp yatıyorum cildim :nazar: harika! kesinlikle tavsiye ediyorum. diadermine ürünlerinden şaşmam bir daha.
  14. 29 Eylül 2012
  15. paris_kedisi

paris_kedisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim cildimde cok hassas kuru gibi ama degil en ufak birşeyde kızarır sivilce cıkar hemen ama diadermine iyi gelmedi bana cok gerildi yüzüm nivea kullanıyorum ben cok iyi geldi