diadermine siyah nokta bandı

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve sedna03 tarafından 2 Kasım 2009 başlatılmıştır.

2 Kasım 2009
    Konu Sahibi : sedna03
  1. sedna03

sedna03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    selam kızlar..bu ürünü kullanan varmı?bu tür bandları ve elbette bu markayı tavsiye eder misiniz?Cuma günü ünlü marketlerden birinde indirimdeymiş :))...pek güvenmem indirimdekilere ama merak ettim..sormadan almayayım dedim..6,5 lira fiyat..reklama girer die market adını yazmıoyurm...
    teşekkürler:dance:

2. 2 Kasım 2009
  3. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok ama çok gereksiz bişey nıveanınkini kullanmıştım.hiç tavsiye etmiyorum:eek:lmaz:

4. 3 Kasım 2009
  5. sedna03

sedna03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ciddi misin :KK43:...işe yaramıo mu :KK43:ya ne bela bu siyah noktalar..nasıl kurtulucam..peelingler işe yaramıo..

6. 3 Kasım 2009
  7. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Malesef yok canım bu siyah noktalardan kurtuluş.Roaccutane kullandım sırf bu siyah noktalar için tekrar çıktılarkötükedihüsoartık barıştım onlarlakaydirigubbakcemile5.ama pilngler azda olsa işe yarıyor

8. 3 Kasım 2009
  9. ayselcik

ayselcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde siyah noktalar için yapmadığım şey kalmadı maalesef canım.kil maskesinin dışında pek bişey işe yaramıyo.neutrigina nın yağsız nemlendiricisini sürüyorum ben görünümünü ve çoğalmasını engelliyor biraz.

10. 3 Kasım 2009
  11. sedna03

sedna03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    tekrar çıkmasına itirazım yok aslında..çünkü cildin doğal yapısında varsa cilt yağlıysa yapacak elbette..ama o anda çıkartıyormu?bende siyah nokalar var..peeling yapıyorum...ama üstten temizliyor..tam alttan çekip alsın istiyorum..sonra temizlikle peelingle yavaşlatabilriim..yok etmeye çare yok ki :KK43:

12. 3 Kasım 2009
  13. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Kil maskesi etkili olur canım. Ardından sıkılaştırıcı tonik uygularsan daha geç dolmasını sağlarsın gözeneklerin.
    Kökten çözümü yok bence, gözeneklerin tamamen yok edecek bir teknoloji olamaz kanımca =)

14. 4 Kasım 2009
  15. sedna03

sedna03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    yok yok..nasıl anlatsam ki...?..gözenekler tamamen yok olmaz biliyorum..sonsuza dek siyah noktalardan da kurtulamam biliyorum..ama şu yerleşenler var...kovsam da gitmiyolar..onlar gitse yeter..sonra temizlikle peelingle yavaşlatırım..sıkılaştırıcı tonikle gözenekleri de kapatırım..yeni oluşanlarda peeling yaparım arada yeter..ama bu benimkiler yerleşti resmen:KK43: :sinifsinif: ..yerleşenler yer edenlerde öyle peeling filan gitmiyo...onlardan kurtulayım bi..güzellik merkezine gitsem bu yerleşenlerden kurtulabilir miyim acaba ? maliyetli olmaz umarım..sonra dediğim gibi düzenli peeling filan yaparım..
    teşekkürler

16. 4 Kasım 2009
  17. cileklipuding

cileklipuding Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Ben burun banıdını cilt bakımına gidip tüm siyah noktalarımı sıktırdıktan sonra 3 güne bir kullanıyorum. Artı sabhaları jel ile yıkıyorum ardından nemlendirici sürüyorum. Böyle kullanınca faydasını görüyorum. Yoksa tek başına veya peelingle evde kendim denedim pek başarılı olamadım. Önce tamamen siyah noktaların içlerini temizlemen lazım a.s kendinde yapabilirsin, banyodan sonra zaten gözenekler açılıyor. Ama ben beceremiyorum hatta bir kere kendim denedim burnumdakileri sıkmayı, yara oldu. Burnumun ortasında kırmızı bir iz kaldı.

18. 4 Kasım 2009
  19. cileklipuding

cileklipuding Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Ayrıca diaderminin burun bandını hiç kullanmadım, o yüzden bilmiyorum.