diamondun bebeği doğmuş ilk ekim bebeğine merhaba

Konusu 'Duyuru : Müjdeeee bebeğim oldu :)' forumundadır ve destina4 tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : destina4
  1. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar Diamond arkadaşımız oğlunu dünyaya getirmişş..mormal doğum sancıları başlamış sezeryana almışlar kendisi çok iyiymiş bebişde küvözdeymiş her gün iyi haberlerini alıyorum diye yazmışş..umarım en yakın zamanda iyileşir ve annesiyle evine dönerr..
    diamondcum sen anlat bize gelişmeleri kaç kilo boyu nasıl doktorlar neler diyoo..

Son düzenleme: 12 Ağustos 2008
  2. 12 Ağustos 2008
  3. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaaaa çok şaşırdım ekimin en sabırsız bebeği doğmuş desenıze:KK70: ay inşallah bır an once küvezden çıkar annecinin kollarına girer çok şaşırdım yaf:KK70: kutlayalım bunu:KK70:

4. 12 Ağustos 2008
  5. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    :1shok: valla bende acayip sasırdım okur okumaz yok artık demişim:1shok:
    allah sağsalim evine ulastırsın minik sabırsızı.ay şaşkınlıktan ne yazacağımı bilemedim ben yaw:uhm: şimdilik klasıik bi tebriğimiz olsun.allahım hayırlı evlat etssin.anasına babasına bağışlasın..a.s.

6. 12 Ağustos 2008
  7. enemine

enemine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah hayırlısını wersin çok şaşırdım Allah sağlıklı sıhhatli yaşam nasip etsin bebeciğe

8. 12 Ağustos 2008
  9. Defnem08

Defnem08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Allah analı babalı büyütsün inşallah. ay beni bi heyecan bastı valla aniden olduğunu duyunca. diamondcum en yakın zamanda bebeğinle evine gidersin inşallah. iyi haberlerini bekliyoruz

10. 12 Ağustos 2008
  11. Elis

Elis Guest

allah anali babali buyutsun omru bol olsun iyisallah.....................darisi isteyen ve bakabilicek herkesin basina:nazar:

12. 12 Ağustos 2008
  13. annaaaammmmmmmmmmmm ben de boş boş bakıp kalmışım , daha yeni idrak edebildimmmmm....................... Allah analı babalı büyütsün inşallahhhh , sağlıcakla evine gelsin bebişimiz ............. ayyyyyyyy çok heyecanlandımmmmmmmmmmmm

14. 12 Ağustos 2008
  15. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayyy sevinsem mi uzulsemmi bilemedim.en kisa zamanda annesyle evlerine giderler insallah.allah saglikli uzun omur versin.
    diamond senide cok tebrik ediyorum.
    haber verdigin icin tesekkurler destina.

16. 12 Ağustos 2008
  17. sarilal

sarilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah anali babali saglikli sihatli buyutsun insallah bizde her gecen gun biraz daha yaklasiyoruz hayirlisi hepimize

18. 12 Ağustos 2008
  19. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne Dıyorsunuz Sız ya bakın ıyıce korkuttunuz benı benımde sancılarım oluor Erken dogumdan korkuyordum sımdı tam korkmaya basladım anneeeecımmmmmmmmm :KK43:

Gozun Aydın Dıamond SagLıklı bı sekılde bı an once kucagına alman dılegı ıle bebegınle sana omur boyu mutluluklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Opuyom onu kojaman kojamannnnnnnn Ay Canım ya ne heyecan bastı benı sımdıııııııııııııııı