diana 35 kullanan var mı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve umudumuz tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : umudumuz
  1. umudumuz

umudumuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    meraba aranızda diana 35 kulanan var mı pco olduğum için doktor verdi yan etkileri falan var mı kilo artışı sağlıyormu bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

2. 21 Mayıs 2008
  3. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben aralıklı olarak ama bir seferde en az 6 ay ara vermemek kaydıyla 3 sene kullandım ve şu an kist mist yok yani yok oldular bitti kilo olayı bünyeye göre değişiyor ama bana kilo yapmadı aksine ilacı bıraktım evlendim kilo aldım yani bana çok iyi geldi sadece tüylenmem devam ediyor onada lazerle çare arıyorum yardımcı olmuşumdur umarım sevgilerle

4. 21 Mayıs 2008
  5. umudumuz

umudumuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    çok teşekür ederim yardımcı oldunuz gerçekten bana da doktor 6 ay kullanmamı söyledi sonra tekrar kontrollere gitcem umarım benim çok fazla sayıda olan kistlerimde kaybolurrrrrrrrrrrr

6. 22 Mayıs 2008
  7. mercan_dilara

mercan_dilara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de onceleri kist yuzunden kullandim.Daha sonra velenince dr um devam et dedi.Uzun yillar kullandim kist sorunuma da ,agrili reglime de iyi geldi.Ama kilo da aldirdi bunun yaninda.Ilac alirken mutlaka kilonu konrol altinda tut bence ucunu kacirirsan sonrasi zor oluyor

8. 22 Mayıs 2008
  9. bunalxixmdayxixm

bunalxixmdayxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam Lar Bende Kadin Dogum Uzmaninea Tuylenme Problemim Için ğttim Bana Diane 35 I Yazdi 7 Ay Kullanmam Gerekiyomuş Uzun Surede Eetkisini Gosterip Erkeklik Hormanlarini Bastirmaya Yariyomuş Inşallah şu Tuylerden Kurtulurumcadiarzu

10. 23 Mayıs 2008
  11. surmener

surmener Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende pco luyum :1no2: ve düm diana35 verdi dr.um suan zaten cok kıloluyum bi de kilo alırsam die cok korkuyorum ooofff offff 6 ay dvm edicem senağlama

12. 19 Ocak 2009
  13. nehir51

nehir51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba doktor bana da kist war dedi cocuk mu istiyosunuz yoksa istemiyosanız önce kisti eritelim sonra bebek yapın dedi bende bebek istedimi söledim bana farlutal werdi içtim ama gelinde bana sorun ya psikolojik yada gerçek bilmiyorumama ben kötü oldum 12tane günde iki defa 5mg dı hatta birini içmeden attım deilse delirecektim iyice şiştim ağladım sürekli ama kilo yaptı walla 1haftada şimdi doktoruma gidip ben çocuk istemiyom bana doğum kontrol hapi wer dicem ki hem adeti düzenlicek hem kist eriyevek hemde bebek olacak sizce ne yapmalıyım doğum kontrol hapları iyimi şişirir mi beni zaten 68 kiloyum bide kilo alırsam bilemem artık yardım ederseniz sevinirim

14. 19 Ocak 2009
  15. jitta

jitta Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben 4 ay diane35 kullandım pcos için.herhangi bir kilo artışı olmadı bünyeye göre değişiyordur zannediyorum.

16. 23 Ocak 2009
  17. eda53

eda53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 2 yıl kullandım 6 kilo falan aldım sadece öle aşırı bir kilo artışı olmadı bende,kist de var artık çocuk sahibi olmak istiyorum son hapı kullanıyorum doktor çocuk olması için yumurtlamayı sağlayıcı bir hap vericeğini söyledi hayirlisi inşallah

18. 23 Ocak 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım kilo artışı çok olmuyor ki..15-20 kilo alacan falan mı sanıyorsun ..3-5 kilo..o da su tutulması yüzünden o kadar