diane 35 sorunları

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Silvara tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Silvara
  1. Silvara

Silvara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İyi günler. Ben 2 senedir düzenli olarak diane 35 kullanıyorum. Yasmin de kullandım arada fakat iştahımı açtığından pek kullanmayı tercih etmedim. İlk kullanmaya başlama nedenim sivilcelerimdi, doktor bana 1 sene kullanmamı ve bırakmamı söyledi, bırakınca sivilcelerim tekrar çıktı ve bunun üzerine roaccutane kullandım. Aktif bir cinsel hayatım olduğundan roacctune kullanırken de cilt doktoru devam edebileceğimi söyledi. Temmuz ayında roaccutane tedavim bitti fakat hala diane 35i kullanmaktayım. Kuzenim ve eczacım bana bu hapı çok uzun süre kullanırsam ileride çocuk istediğimde sorun çıkacağını söylediler, doktora danış ve kullanma dediler, bense bilemiyorum. Böyle bir durum var mıdır? Sizce hapı bırakmalı mıyım, ve bırakırsam nasıl bir doğum kontrol yöntemi izleyebilirim? Teşekkürler.

2. 1 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam hayır böyle bir durum yok, ne zaman çocuk isterseniz ilacınızı bırakırsınız ve yumurtlamalarınız tekrardan başlar merak etmeyin. kaldıki sizin sivilcelenme sorununuzun altında yumurtlamayı da bozabilecek hormonal sorunlar olma olasılığı nedeniyle ilaç hem doğum kontrolü hem de tedavi, edici özellik taşır. sevgiler.

4. 1 Haziran 2010
  5. Silvara

Silvara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.