diane 35 ten sonra gecikme.

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve yazgxuxlxuxm.. tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yazgxuxlxuxm..
  1. yazgxuxlxuxm..

yazgxuxlxuxm.. canım kızım allaha emanet Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar merhaba.dr um adet düzensizliğim için diane 35 verdi.ilk ay kullandım.biiti.7 gün ara verip 8. gün tekrar başlıyacaktım ve bu 7 gün için de adet olmam gerekiyodu bugün 7. günüm adet olmadım.sizce ne yapmalıyım bu konuda tecrübesi yada bilgisi olan varsa paylaşırsanız çok sevinicem..

2. 5 Kasım 2008
  3. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kimse cvp yazmamış benimde aynı sayılır hemen hastalanabilmek için farlutal içtim 3 gün ilaç biteli 5 gün oldu normalde 3 gün sonra hastalanmam lazımdı sökmesi gerekirken ama anlamadım neden böle oldu test filanda yapmamıştım içerde neler oluyo merak ediyorum hayırlısı hakkımızda

4. 5 Kasım 2008
  5. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar ben de dogum kontrol hapı kullanıyorum.Acaba dikkat etmeyip de her gün farklı saatlerde mi aldınız ilaçları?kendimden biliyorum,unutup her gün farklı saatlerde alırsam ilacı ya gecikiyor adetim,ya da bir iki gün sürüyor,o da bir kaç damla.Ben şu anda unutmamak için telefonumun saatini kuruyorum,sizler de öyle yapın...

6. 16 Nisan 2009
  7. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kardeşimde kullanıyo bu ilacı plikistik overvar ve ilaç biteli nerdeyse 3 hafta oldu ama daha adet gelmedi böyle bişey başına gelen var mı niye sökülmedi ki adeti

8. 16 Nisan 2009
  9. monalisa76

monalisa76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullanıyorum diane35 daha önceleri de yasmin kullanmıştım. ikisininde prospektüsünde 7 gün aradan sonra tekrar başlayın diye bir uyarı görmedim. sadece reglin ilk günü içmeye başlayın diye uyarı okuduğumu hatırlıyorum.

yumyum'um 3 hafta geçti demesi normal gelmedi bence bir doktora görünmeli.

yalnız bilen varsa şunu sormak istiyorum. kasık ağrısı yapıyormu. ben ilaç kullandığım hergün kasık ağrısı yaşıyorum. bu normalmi?

10. 16 Nisan 2009
  11. <yumyum>

<yumyum> Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canm normal değil ben onu bi dr götüreyim bakalım ya neden böyle oldu anlamadık ya saol canm cvp için