Diane35 depresyon :(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Missy tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

    31 Mart 2010
    Konu Sahibi : Missy
  1. Missy

    Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

    Katılım:
    5 Mart 2008
    Mesajlar:
    2.424
    Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Hanımlar sorunum bu ilaç.. Yan etki olarak deprosyon etkisi olabilirmi? İki ay olucak kullanalı ben 3 haftadır bunalımdayım inanılmaz gerildim ve agrasifim durumum çok kötü. Kırmadığım insan kalmadı etrafımda artık evden çıkmıyorum çıkmak da istemiyorum. hiçbirşey yapmak istemiyorumsenağlama
    Ne yapacağımı şaşırdım ben :gitme:
     
  2. 31 Mart 2010
    Konu Sahibi : Missy
  3. fatma2005

    fatma2005 canım elif duru 'm Üye

    Katılım:
    9 Mart 2010
    Mesajlar:
    2.041
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    o ilaçın öle yan etkileri var bende kullandım çoğu zaman ağlıyodum çok agresifleştiriyo sinir yapıo.
     
  4. 1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Missy
  5. baby_dilay

    baby_dilay Yok olmak istiyorum!.. Üye

    Katılım:
    8 Aralık 2007
    Mesajlar:
    5.238
    Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Ben 1 ay kullandığım halde bile acayip gergin ve sinirliydim.Halende etkisi var üstümde.
    İlaç birde şişkinlik yaptığı için bile insan geriliyoo:gitme:
     
  6. 1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Missy
  7. Sympathique

    Sympathique Popüler Üye Pro Üye

    Katılım:
    19 Kasım 2007
    Mesajlar:
    8.706
    Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    153
    bu ilac bi yandan biseyi duzeldirken ,baska biseyi bozuyo
    ben nerdeyse bir seneden fazla kulladim yan etkileride oldu cok faydasida oldu
    iste kullanirken yan etkilerini falan iyi okuyun kizlar
     
  8. 1 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Missy
  9. Missy

    Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

    Katılım:
    5 Mart 2008
    Mesajlar:
    2.424
    Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    Hepinize teşekkür eerim vakit ayırıp bana yardımcı olduğunuz için.opuyorumnanaktan
    Ben bu ilacı doktor tavsiyesiyle kullanıyorum. Dediğiniz gibi yan etkidir bu. Umarım kalıcı olmaz kendimi uzun zamandır bukadar garip çaresiz hissetmemiştim. Snırım bi 3 ay daha katlanıcam buna:çok üzgünüm: