Diane35 kullanımı yardım...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Elif26 tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Elif26
  1. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İlaca ilk başlarken adetin 1 ve 5. günleri başlanır deniyor adetimin 8. gününde başlamamın bir zararı olurmu lütfen bilgisi olanlar cevap yazmı bir sonraki adetimi beklemek istemiyorum.......

2. 27 Mayıs 2008
  3. roaccutane

roaccutane Guest

bunu bana sivilcelrım içinn vermıstı doktor ama almadımmm doktor bana da aynısını sölemıstı kullanım zamanlarının benje senn doktorunun dedıgıne gore kullan demekkı kullanımı böle

4. 27 Mayıs 2008
  5. ezgim35

ezgim35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    1.5 sene kullandım diana35 i.adetın ılk gunu başla tavsıye edılmeyen sekıllerde baslama bence, kullandıkca goreceksın cildi gercekten guzellestırıyor ve kıllanmayı engellıyor vede azaltıyor.ama çok duygusal oluyosun :a015: ben haftada en az 2 posta aglıyordumm cevrendekı yakınlarına cok iş dusuyor ve bıde bıraz asabı olabılıyosun jeyyar:teytey:sırnaşık şey

6. 27 Mayıs 2008
  7. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürederim arkadaşlar.Bana doktorum pko için vermişti özelliklede tüylenme için bir süre kullanmıştım ve gerçekten tüylerimi azaltmıştı.şimdi tekrar başlamamı istedi ilacı aldım adetim düzensiz olduğu için tekrar ne zaman adet olurum bilmiyorum.Onun için sordum ama en iyisi bir sonrakini beklemek.........

8. 29 Mayıs 2008
  9. roaccutane

roaccutane Guest

ya bana doktor dedı ama ben kullanmadımmm almadımkı kullanayımm herkess kullanma dedı doktor bana her genc kız kullanmaz dedıgı içinn ben kullanmadım ılacınn yan etkısı nedır bılemedım korkttumm ne bılım yaaa

10. 8 Aralık 2009
  11. edaozkrtl

edaozkrtl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende doktorumun yaptığı testler sonucunda hormon bozukluğu çıktı doktorum da bana diane 35 verdi ama sonra ben onu bıraktım. üniversitede okuyordum ve devam edemedim. 1 ay sonra evleniyorum. nasıl olsa doktorum bunu bana verdi hem tedavime devam edeyim hemde doğum kontrol olsun diye başladım. şimdilik bir şikayetim yok ama aldığım ilacın kutusunda (diane 35) oral kontraseptif değildir yazıyor. bu ne anlama geliyor? yani doğum kontrol değil mi bu sadece hormonlar için mi kullanılıyor?

12. 16 Aralık 2009
  13. zgzzkty

zgzzkty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Öncelikle merhabalar benim sorum şu 19 gün önce korunma amacıyla doktorum yasmin hapını verdi 12 tane içtikten sonra adet dışı bi kanama gördüm kanamam hala bitmedi hapı bırak dedi sonra adet göreceksin dedi şimdi ikisi karışmış durumda ve kanamam durmuyor böyle bi olay başından geçen varsa yazarsa sevinirim yani ara kanam yaşayan varmı şimdiden teşekkür ederim

14. 19 Aralık 2009
  15. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ben diane35 kullanıyorum ve ilk kutu yeni bitti ama son 2hapı kaldığı zaman kahverengi bi akıntı oldu.1 gün biraz fazla 2. gün azdı..birkaç gün sonra adet olmam lazım..sizde de böyle bişi oldu mu?neden kahverengi akıntı oldu? doktor pco için vermişti ama benim her ay adetlerim düzenli olurdu ve ultrasonda da bişi görmemişti ,hormon tahlilinde çıkmıştı.

16. 2 Ocak 2010
  17. EU3

EU3 Guest

Bende yaklaşık 2 sene önce diane35 kullanmıştım 6 ay boyunca.bende kist ve sivilce vardı.kistimi eritmişti 6 ay sonunda.ve cildim bebek gibiydi.şimdi sivilce derdim var malesef geçmek bilmediler..Diane kullanırken etrafdaki çok bilmişler aman kullanma kısırlık yapar dediler daha da doktora gitmedim.Keşke gitseydim..korma kullan

18. 2 Ocak 2010
  19. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bnde yasmin kullanmıştım 6 ayda 8 kilo aldım.. diane nin böyle etkisi war mı ki? :sinifsinif: