differin mi tretin mi yardım???

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve maviada tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : maviada
  1. maviada

maviada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar,ben aylardır(yaklaşık4-5 aydır)haftada bi gün olmak üzere tretin kremi kullanıyorum,ama bi türlü tam olarak düzelme olmadı,yani bi hafta tam lekeler hafifledi galiba,cildim daha beyaz artık derken,öbür hafta kıpkırmızı yine,işe yaramadı galiba diyorum.doktorum 1 sene kadar tretini kullanmamı,lekelerin geçeceğini söyledi.
    Bundan 2 yıl kadar önce differin jel kullanmıştım o da cildimi soymuştu hem de 6 hafta da baya düzelme sağlamıştı.ama tam olarak geçmemişti,doktor da 6 hafta sonra tedaviyi kesti daha fazla soyarsa egzama olabilceğini söyledi(cildim çok hassas)
    Şimdi napsam bilemiyorum arkadaşlar bu tretinden çok sıkıldım çünkü dediğim gibi faydasını göremiyorum,bunu bırakıp kafama göre(mesela yine 6 hafta) differin mi kullansam yoksa doktorun dediğine uyup 6-7 ay kadar daha sabretsem mi?yardımlarınızı bekliyorum,kafam çok karıştı:çok üzgünüm:

2. 17 Kasım 2008
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    olabilecek son renk açılmasını sağladıgın alabilecegin sonucun en fazla bu olabiliecegi neden aklına hiç gelmiyor acaba:uhm:

4. 17 Kasım 2008
  5. maviada

maviada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çünkü bi hafta kırmzı oluyo cildim diğer hafta daha beyaz,tek bi renkte sabit kalmadığı için gelebileceği son nokta ne bilemiyorum,ama bu olmadığı kesin