Diim szlyor hava alyor :( var m aresi?

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba kızlar dün doğum günümdü valla en kötü doğum günümü geçirdim. :KK43:
    aylar önce düşen dolgum önce sızladı sonrada hava aldı çok sancı yaptı ağrı kesici içtim ama bugün daha kötü.
    Akşama kadar dayanırsam medicanaya gideceğim.Üst öndeki dişlerden bide köke kadar çürükse çekilecek mi? ay çok korkuyorum ya çekilirse muhakkak yaptırmalıyım.benneyaptımki

2. 28 Temmuz 2009
  3. pinar_86

pinar_86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canm dediğin gibi doldgun düşmüş.sinirler aaçıkta kaldığı için ağrı yapması çok norml.tekrar dolgu yapar büyük olasılkla olmadı kanal tedavisi var.merak etme çekmezler dişini ama biran önce git dişçiye.ağrısı geçse bile ihmal etme derim.

4. 28 Temmuz 2009
  5. ebixsxim

ebixsxim Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm eczanelerde gecıcı dolgu satılıyo kendı uygulayabılıyorsun doktora gorunene kadar onu kullan derım tabıkıde dr gorun ama onunla gecıstre bılrısın

6. 28 Temmuz 2009
  7. EU1

EU1 Guest

pınarcım sağol canım bugün gidebilirsem dişçiye gideceğim kaçtıkça daha çözümsüz bir hal alacak yoksa.

emişim eczanede geçici dolgu satılıyormuş valla ilk kez duydum bilseydim dişçiye gitmeden alırdım dün berbat geçti pastamı bile kesemedim sızlanıp durdum. :KK43:

8. 28 Temmuz 2009
  9. helinim08

helinim08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim, benim de aylar önce düşen dolgum yüzünden tatilim burnumdan geldi tatilden döner dönmez hemen tedaviye başladık doktora gittiğim ilk günden beri rahatım en kısa zamanda sen de git valla çekilir şey değil berbat bir durum çünkü
    şimdiden geçmiş olsun canım

10. 7 Ağustos 2009
  11. yesilpin

yesilpin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kulaktan duyma bilgilere inanma ben diş asistanıyım doktora gitmen lazım