Dijital hsg çektirip histeroskopiye gerek duyulmayan var mı arkadaşlar?

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve ozlemm00 tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ozlemm00
  1. ozlemm00

ozlemm00 Evladım herşeyim Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    78
    Arkadaşlar ben geçen yıl hsg çektirmiştim özel hastanede ama eski sistemle çekmişler.Korkunç sancılar yaşadım üstelik ağrı eşiğim yüksektir.Filmin sonuçları da kaliteli değil doktorlar tam yorum yapamıyorlar.Şimdi histeroskopi yaptırmadan önce bir kez daha hsg çektirmek istiyorum umudum histeroskopiye gerek kalmasın.İnternette arama yaparken fındıkzade de radyotom un sayfasını gördüm.Ağrısız olduğunu ve son sistem dijital olduğunu belirtiyorlar.Örnek konulan hsg filmleri çok aydınlık ve çok net.Benim çektirdiğim filmle alakası yok.
    Sebepsiz infertilite durumu var bende 3 yıldır uğraşıyrm.
    Burada radyotomda çektiren var mı aranızda?Yada başka gelişmiş merkezde?Hsg filmi net olunca doktorların teşhisi kolaylaşan var mı?Yada benim durumumda olan eski sistem hsg çektirip sonuç alamayan?

2. 29 Temmuz 2010
  3. mechul_mim

mechul_mim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben bugün orada cektirdim canım cok iyi bir yer tavsiye ederim kesinlikle

4. 1 Ağustos 2010
  5. ozlemm00

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    78
    Mechul_mim cevap için teşekkürler.Senin problemin nedir? Filmini doktoruna gösterdin mi sonuç tatmin edici mi?
    Teşhis için yeterli oldu mu acaba?Çok soru sordum ama dijital hsg acımadığı söyleniyor doğru mu?

6. 7 Ağustos 2010
  7. ozgecif

ozgecif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    radyotomda bu gün çektirdim canim hiç acımadı kesilikle tavsiye ediyorum.çalışanlarıda çok iyi.kesinlikle korkmayın gidin

8. 10 Ağustos 2010
  9. TheSecret

TheSecret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben göztepe medikalparkta çektirdim.doktorumun kendisi çekti.sonuç tatmin ediciydi.olumlu yorumlar yaptı.tüp bebek için startı verdik.

10. 18 Ağustos 2010
  11. ozlemm00

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    78
    Yazdıklarınızdan cesaret aldım teşekkür ederim.Çektirmeye karar verdim dijital farklı yazdıklarınızdan anladığım.Adeti bekliyorum 8. ile 10. gün arası çekiliyormuş.Allah hepimizin yardımcısı olsun.

12. 28 Ağustos 2010
  13. ozlemm00

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    78
    Hsg yi bugün çektirdim.Muayene kadar basitmiş gerçekten dijital hsg çok farklıymış.Daha önce çektirdiğim hsg canlı canlı kürtaj yapmayla neredeyse aynıydı.Çektirecek olanlar dijital c kollu cihaz olarak geçiyor internette.Kesinlikle korkmayın ve sonuç çok ayrıntılı ve tatmin edici.

14. 22 Aralık 2011
  15. melo24

melo24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var benden rahim filmi hsg istedi doktorum ama çokkk korktum dijital hsg acımıyomuş anadolu yakasında bildiğiniz yerler varmı lütfennnnnnn yardımcı olun