Dik oturamayan var mı

Konusu 'Beni Baştan Yaratın' forumundadır ve leyla66 tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : leyla66
  1. leyla66

leyla66 Guest

ya arkadaşlar bakındım kamburlukla ilgili bi yazı göremedim ben dik durunca kamburum düzeliyo ama alışkanlık olmuş hep kambur duruyorum bunu bi egzersizle filan düzelten varmı yada böyle sorunu olan bilgilerinize ihtiyacım var senağlamasenağlama

2. 22 Mart 2009
  3. toka

toka iddiacı :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    otururken genelde kimse tam dik duramaz. yorar cünkü. önemli olan yürürken dik yürümek bence. ergenlik döneminde kızlar genelde vucut gelişmelerinden utandıkları için kambur dururlar ve bu alışkanlık yapar.

gelişim döneminde dik durmak önemli. ben sopa yutmus gibi yürüyorum hehe :)

4. 22 Mart 2009
  5. Ruveydax

Ruveydax Melike'm meleğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım alışkanlıkla alakalı
    ben de çok kambur oturuyorum ve bu beni oldukça rahatsız ediyo geçen bi arkadaş pilates yapmaya başladıktan sonra çok dik oturmaya başladığını çok faydasını gördüğünü söyledi ama ne kadar doğru bilemem

6. 22 Mart 2009
  7. __derin__

__derin__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim sürekli yağtığım egzersizler var hareketler kolay ama çok etkili 10 günde sıkılaştım ve eskisi gibi dik durcam dik durcam diye kendimi zorlamadan farkında olmadan dik duruyorum hatta ilk yaptığım zamanlar bi kaç kişi boyunmu uzadı senin diye sormuştu (hayır sadece dik duruyorum artık hıhhh)
    gerçekten duruş acayip etkiliyo ama ne yazıkki resimleri eklemeyi beceremedim bi türlü

8. 22 Mart 2009
  9. kokoshatun

kokoshatun Guest

10 günde sıkılaştıran dik tutuan egzersizler hangileri cnm aaa çok güzel birşeyy bende dik duramıorum kambur duruom yetmıo gıbı bıde kafamı sokuom ayy çok kötü oluyoomirmirmirmir

10. 22 Mart 2009
  11. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Son düzenleme: 22 Mart 2009
  12. 22 Mart 2009
  13. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende dik duramıyorum ya çok kötü pff. _derin_ o hareketler neler bi resim yada hareketleri anlatırsan sevinirim cnm..

14. 22 Mart 2009
  15. leyla66

leyla66 Guest

ayyy hareketleri çok merak ettim resimlerini ekleyebilirsen çok sevinirim ben çok rahatsız oluyorum teşekkürler arkadaşım

16. 22 Mart 2009
  17. leyla66

leyla66 Guest

evet canımya bende kafamı içe gömüyom sonra kendim farkedince nasıl öyle durduguma şaşırıyorum resmen boyn kalmıyo başım omuzlarımda gibi gerçekten çok kötü inşallah arkadaşın hareketlerini öğrenebiliriz tavsiyelerinizi bekliyorum

18. 23 Mart 2009
  19. __derin__

__derin__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar resimli anlatımı war bilgisayarda ama dün ekleyemedim bi türlü şimdi eklemeye çalışcam yine