Dikiş yerlerinde aşırı basık iz olan var mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve esss tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : esss
  1. esss

esss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba,
    2 ay önce ameliyat oldum
    cok başarılı bır ameliyat oldu
    şeklinide herkes cok begendi
    yalnız bi sorum var dikiş yerinde
    bir delik hiç bellı deıl dikiş oldugu
    diğerinde böyle tırnakla bastırmısın gıbı ız
    var yardımcı olabılcek bırılerı varmı
    yada gecırıcek bısı
    dikiş izi için krem süruorum hala ama
    gecmedı henuz

2. 27 Nisan 2009
  3. esss

esss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bakınca belli olmuyor ama elleyince baris hissediliyor

4. 27 Nisan 2009
  5. EU1

EU1 Guest

slm canım üzüldüm senin için ben daha olmadm yaza olacam.sen iki ay önce olduğunu söylüyorsun bence daha erken canım geçer inşallah...izleri ve lekeleri geçirmek için bi sürü krem var hücre yenileyici kremleri tercih et salyangoz özlü kremler iyiyimiş bu anlamda.ama marka veremicem yasak...ona bi bak derim ancak her ne konuda olursa olsun doktorunu haberdar etmelisin bi şey kullanmaya karar verirsen doktorunun haberi olsun

6. 29 Nisan 2009
  7. esss

esss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok doktor krem werdı zaten soledım 6 aya anca
    dedı bakınca hıssedılmıo ama
    elleyınce hıssedıosun sanada sımdıden gecmıs olsun
    sorun olursa sewe sewe

8. 29 Nisan 2009
  9. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm o tur izler kesik ozleri hele cildin buna yatkin ise, yani iz kalmasina yatkinsa ozaman kremle anca 6 ay filan da olur.
    bazi silicon yapiskanlar bile var istersen bi sor benimde iz vardi simdi git giode guzellesiyo belirginsiz oluyo.

10. 30 Nisan 2009
  11. esss

esss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bıraz azalma oldu ızlerdekı kızarıklıklar gıttı
    6 ay sonunda nolcak bakalım

12. 30 Nisan 2009
  13. EU1

EU1 Guest

esscim sana bi sorum olacak canımfisfisfis: benim burnum kemerli ve kanatlar geniş,
    burun ucumla çok fazla oynanmayacak ama hafifte kaldırılacak.
    şimdi kanatların daraltılma işleminde burnun yanaklara bağlanan kısmından kesi alıyorlarmı dikiş falan oluyomu yoksa kemeri alırlarken,içten yanlarıda törpülüyorlarmı yani sadece burun ucumdamı dikiş olacak yoksa yan kanatlarıda açıyorlarmı
    lütfen acil cevap:nazar:
    eğer kanatlardan da açılacaksa vaz geçebilirim çünkü benim cildimde iz kalır. sivilce çıktımı izi bı yıl geçmiyo bide ameliyat izi hayatta geçmez offfff yaaaaasenağlama

14. 30 Nisan 2009
  15. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rinoplasti, cnm kanatlar daraldigindaevet kesiliyor yan taraflardan.. sana daha net olsun diye resim koydum. gordgun gibi kirmizi yeri kesip alip birbiri ustune dikiyorlar.
    eger vucudun buna yatkinsamuhakkak bunu doktoruna danis , ki eger KEsik lerde iz kaliyorsa derin yara izi ozaman muhtemelen ordada kalacaktir,
    yanliz doktorlarburun etrafinin kan dolasimi daha cok oldugu icin daha az iz kalir diyor, 'bana da oyle dedi 2 doktor..
    yuzundeki gecmeyen sivilce izleri degil bahsedilen. burda gecen Derin olusmus kesik izlerinin sonradan iyilesme duzeyi.. yani biyerinde eskiden bi kesik varsa bi bak nasl simdi..yani keliod biciminde kalin ve sert mi yoksa normal beyaz bir cizgimi..

buarada kanatlarin Cok cok genis dgeilse bence elettme genelde kemer gidincede bu birbirini tamamliyotabi burnunu gormedigim icn tam bisey de diyemiyorm

buda resim: [​IMG]

16. 30 Nisan 2009
  17. EU1

EU1 Guest

maniac'cım öncelikle ilgin için teşekkür ederim.a.s.
    ben yanlış ifade ettim galiba.
    burun kanatları dediğim üst taraf hani kemikli yanları.
    senin gibi resimde yükleyemiyorum ki resimde anlatayım .
    Ama canım bak bi albümümde, ilk resim üzerinde gösterdim demek istetiğim yeri.
    yorumunu bekliyorum canım öptüm:nazar:

18. 30 Nisan 2009
  19. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :) anladim cnm baktimda resmine, kiz burun kanatlarimi orasi :p kemigin oldugu yer.. onu disardan nasil yapsinlar.
    genelde icerden olurda, senin burnun oraalri nasil genis ki? yani kikirdakmi genis? yoksa boksorlerin burnu gibimi ? hani etlimi ..
    ya aslinda her ikiside icerden oluyor..
    kikirdak ise genis olan kikirdagi alir.. et ise icerden etini oval sekilde genelde sanirim keserler..dikerler..
    yanii disardan hic bir sekilde gorunmez..
    yanliz benimde en cok korktugum yer burasi..eger yara izlerin cirkin bitiyorsa; keliod yani.. ozaman icindende odemin sis olmasi veryaht cirkin iyilestiginde disa yansima olasiligi yani orasi bellki sis sis olacak filan..
    ben bundanda cok korkuyorum doktoruma birdaha gidiste sorucam..
    (bu odemler ikinci bir ameliyatla alinabiliyor)

bence sende bunlari tekrar doktoruna bir sor,olmasa baska doktorlarada sorabilirsin..bakarsin bi onlar nediyecek