Dikişli doğum yapan arkidişler dikişler ne alemde??

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve NXIXLXSXAH tarafından 29 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : NXIXLXSXAH
  1. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm:kızlar ben doğuralı 12 gün oldu ama hala dikişlerim ağrıyor.rahat oturamıyorum.taharet alırken yanlışlıkla elim değse bitiyorum zaten. su çarptırarak yıkıyorum ancak.zaten aynayla baktımda geçen gün şimdiye kaynaması gerekmiyormuydu dikişlerin benimkinde hala aralıklar var:KK43:(perşembe kontrolüm var.çok korkuyorum valla dr dikişlerin atmış tekrar dikmemiz lazım der diye..zaten pazarteside şehir dışından kayınvalidem kayınpeder ve görümcem gelecekler yatılı kalmaya 15 gün kadar..birde tazeden dikiş yersem yedik naneyi.. onların yanında nasıl oturup kalkıcam bilmiyorum valla..zaten doğumdan sonra evimide hiç doğru dürüst temizleyemedim temizlik yapmam lazım oof ooofff!!!

2. 29 Temmuz 2008
  3. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım yenidoğum yapmışsın kimse kusuruna bakmaz heralde... sen kendini ve bebeğini düşün iş güç yapıcam derken kendini yıpratma...

Emes1234 bunu beğendi.
  4. 29 Temmuz 2008
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım bende doğum yapalı 15 gün oldu.benimki büyük ölçüde iyileşti ama yinede tam olarak eskisi gibi rahat oturamıyorum.birde ben (çok afedersin) büyük tuvalet yaparken zorlanıyorum.bağsurmu oldum nedirsenağlama dikişlerin için biraz daha zaman gerek canım ben doktora sorduğumda 3 haftaya düşer demişti.

6. 29 Temmuz 2008
  7. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    senin normal dogum sanırım
    benim sezeryan ve dikislerimde hic bir problem yok..
    evin isini falanda dusunme senin saglıgın onemli, onları dusunur , yaparsan dikislerin daha gec iyilesir
    tut bir kadın temizlet icin rahat etmiyorsa

8. 30 Temmuz 2008
  9. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benımkıler attı valla daha 3 gümn oldu acık kaynamış lardı süreklü su ıle yıkayıp batticon ile temızlıyorm...eğer geçerse tekrar gıdıp dıktırmeyi düşünmüyorum çünkü çok acımıyor...kaynaşmışta..inşallah acımazzz..bu arada evın işini felan düşünme..sonuçta sen yenı doğum yaptın onlar geldıklerınde kandılerı temızlesınler...valla ben doğumdan önce kayınvlaıdemden bır fayda görmedım ama şimdi herşey ayağıma gelıyor evler tamızlnıp süpürülüyor..ay ne güzel bıde bana yat dıyorlar ama yatamıyorumm aslında naz yapmak lasımm..halılelığımde yapamadım lohusalıkta barı yapım yawssss...

10. 30 Temmuz 2008
  11. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim bende doğum yapali 13 gün oldu daha doğru dürüst oturamiyorum işlerimi tam olarak rahat yapamiyorum hele akşam olunca ağrisindan ölüyorum 6 günlükken doktor alttan bakti gayet normal dedi ozaman da çok ağrim oluyodu inşallah herşey iyi giderde tez zamanda iyileşiriz

12. 30 Temmuz 2008
  13. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaslar ben dogum yapalı 9 ay oldu hala ılıskıye gırerken dıkıslı yerlerım agrı yapıyo acayıp acıyo

14. 30 Temmuz 2008
  15. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu arada korse takiyomusunuz ben 2.günden beri takiyorum dikişlere zarari vamidir acaba

16. 30 Temmuz 2008
  17. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ben 40 gun boyunca taktım bı sorun olmadı canım gobek kalmasında dıkıs acısın bısey olmaz:1hug:

18. 30 Temmuz 2008
  19. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende doğum yapalı 15 gün oldu ama çok şükür benim dikişlerim acımıyor çok hafif oturuken acıyor o kadar hatta bugün bi tanesi düştü dikişimin elime geldi artık atıo herhalde dikişlerim...