dikişli normal doğum yapanlar??

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve B&M tarafından 2 Nisan 2008 başlatılmıştır.

2 Nisan 2008
    Konu Sahibi : B&M
  1. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben doğum yapalı 21 gün oldu dikişlerimin acısı geçti ama tahret alırken hafif acıyo ve kasıntı var sizdede ölemi ne zaman gecicek ya ..normal wc ye oturamıyorum sızlar gibi oluyo o yüzden klazöt kullanıyorum :eek:

2. 3 Nisan 2008
  3. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    benim sadece ilk hafta sızlama oldu dikişlerimde tahret alırkende acıma filan olmadı tam bir ay oldu doğum yapalı şu an hiç sorunum yok vagisil diye doktorum jel vermişti hiç bir sorun yaratmadı çabucak iyileştim

4. 3 Nisan 2008
  5. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel melser ....bana jel vermedi batikon gibi bi sprey verdi onu sıkıyodum bide aynı batikon gibi fitil vardı okadar ..senin yana doğrumu kesiğn makada doğrumu? benim makada doğru..sorucam bende dktra bi jel versin temizlik için

6. 4 Nisan 2008
  7. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    benim yana doğru genelde zaten yana doğru kesik atarlar makada doğru attıklarından dolayı belkide hala sızlama var doktorum antibiyotik, minoset vede tahret içinde jel vermişti çabucak dikişlerimde döküldü sen bir sor doktoruna niye hala sızlama var

8. 10 Nisan 2008
  9. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar rahim sarkması nasıl anlasılır.ben öle bişiden süphe ediyorum...27 gün oldu doğum olalı hala dikişlerim dokununca acıyo sertlik var dktrum 40 ın cıkınca gel demişti..bakalım merak ediyorum kımız cıkınca nolcak nette arastırıyorum bişi kalmıyomuş düzeliyomuş ilişkide sızlama olmuyomuş ama pek sanmıyorum bakalım sizlerde nolcak.rahim sarkması varsa da ozaman nanayı yedim :KK43:(

10. 22 Nisan 2008
  11. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    benimde 26 sında bir ay olacak ama hala sızı var ama 15 geçik dikişim vardı zamanla inşallah geçecek.

12. 1 Mayıs 2008
  13. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doğum yapalı 33 gün oldu normal doğum yaptım içden 1 dikiş dışdan dikişim yok ama o 1 dikiş bile canımı çok yaktı ne zaman düştüğünü bilmiyorum benimde korkum ilişki ya acır sızlarsa