Dikkat alişveriş merkezleri

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

AVUKAT ARKADAŞLAR ACİL BİR YARDIM İSTİYORUM!!!

BİZ MUHİTMİZDE BULUNAN BİR ALIŞVERİŞ MERKEZİNDEN ÇEYİZLİK BİŞEYLER ALDI ANNEM.BİZ ÖDEMEYİ YAPTIK AMA YENİ ELEMANMI ALMIŞLARDI NE OLMUŞTU HATIRLAMIYORUM.BİR KAÇ AY SONRA BİZİ ARIYORLAR ÖDEMEYE GELİN DİYE...
    BİZDE ÖDEME YAPTIĞIMIZI SÖYLÜYORUZ AMA BİZE DEKONT DİYE Bİ KAĞIDA ŞU KADAR YAZILI Bİ YAZI ÇIKARIYOLAR BİZDE ATIYORDUK İŞLİYORLAR DİYE.
    AMA İŞLENMEMİŞ İŞTE.
    BİZDE Bİ KERE VERDİK BİDAHA NE DİYE VERCEZ DİYE KAVGALARDAN SONRA ÖDEME YAPMADIK.ŞİMDİ İCRA KAĞIDI GELDİ, 1 MİLYARLIK BORÇ 3,500 OLMUŞ...BİZ NE YAPICAZ ŞİMDİ.BU PARAYI ALABİLİRLERMİ?
    BİZ SENET İMZALAMADIKKİ VE YA Bİ SÖZLEŞME DE İMZALAMADIK... VERDİKLERİ DEKONT BOŞ BİR A4 KAĞIDINA YAZILAN RAKAM VE HARFLE YAZILAN RAKAMDAN İBARETTİ.
    NAPICAZ YAAAAAAA:sm_confused::sm_confused::sm_confused::sm_confused:
    senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 12 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Avukat hanimlarrrr.konumu okudunuzmu?

4. 12 Ağustos 2008
  5. janjan

janjan Guest

ben avukat filan değilim, ama elelrinde yazılı bir belge yok ise bişey yapabileceklerini zannetmiyorum
    keşke ödeme makbuzlarını atmasaydınız
    ben 6 yılda 6 şirket değiştirdim :) inanın bana firmaların hiçbirisi dışardan göründüğü gibi değil, her zaman için sizin kendinizi güvenceye almanız gerekiyor

6. 12 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

peki onların bize müşteri formu doldurdular.ama senet veya başka para belgesi değildi.ne yapabilirler ya...
    icra kağıdı şuan elimde

8. 12 Ağustos 2008
  9. EU2

EU2 Guest

canımmm ödemeyi nasıl yuapmıştınız.yani kredi kartı ile yapmışsanız o zaman kredi kartı ekstresi var mı elinizde? yoksa bile bankadan belli olur herhalde .dava açtığında araştırılır.
    nasıl yaptınız ödemeyi?

10. 12 Ağustos 2008
  11. nudem

nudem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :mymeka:ahhhh ahhhhh atılırım güzelim dekontlar şimdi akılsız başın cezasını çekeceksiniz-tatlicadiarzu-

12. 12 Ağustos 2008
  13. EU1

EU1 Guest

Peşin :s
    ya taksitler cüzi rakamlar olunca umursamiyorsun...
    Zaten onlarda resmi bi evrak verselerdi bende saklardim.

14. 12 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

o kağitlarin sadece adi dekonttu....
    Hiç bir resmi yazi veya kaşe yoktu.
    Ben bu işin peşini birakmam...

16. 12 Ağustos 2008
  17. EU2

EU2 Guest

tühhh keşke kredi kartı ile alsaydınız.o zaman elinde bir belge olurdu.ancak onlarında elinde bir belge yok.bence dava açın.malları alıp elinizi kolunuzu sallayıp dükkandan çıkmadınız ya.elbet mahkeme delil isteyecektir onlardan

18. 12 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

evet zaten gelen kağıtta dava açma hakkı var eğer ellerinde bi evrak yoksa.
    ama işte bi avukat olsa da sorsam