DİKKAT! göğüs büyüteyim derken....

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve neyapsam tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : neyapsam
  1. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlar hepimiz burda aynı amaç için uğraşıyoruz ama dikkat etmemiz gereken konular var bunları sizinle paylaşmak istedim
    1.si küç ün günde 1 şeker kaşığından fazlası sakıncalıymış
    2.si adaçaynı 1 bardaktan fazla içmeyin östörojen fazlalığı birçok sağlık problemine sebep olabilir(adet düzensizliği,göğüste kitle oluşumu..gibi)
    3.sü rezene çayını hergün içmek bırakıldığında bağırsak problemlerine neden olabilir(kabızlık gibi..)rezee sindirimi ve boşaltımı kolaylaştırdığı için vücüt buna alışır bırakıldığında uyum sağlaması zor olur
    4.sü masaj yaparken sert hareketlerden kaçının bilmediğimiz ve aslında çoğumuzda olan ve fark edilmeyen fibroadenomlar yer değiştirebilir büyüyebilir yada şekil değiştirebilir
    bunlar benim düşüncem ve birkaçı aktarın bana söyledikleri ben bunları dikkate alarak yapmaya çalışıyorum umarım hepimiz istediğimiz ölçülere ulaşabiliriz hepinize kolay gelsin zemuszemus

2. 8 Şubat 2010
  3. gelsomina

gelsomina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısın canım. paylaşımın için teşekkürler. küçü günde iki kaşık yiyorum ben ama kutusunda öyle yazıyor. ilk başlarda bir kaşık yiyordum. şimdi ne yapsam karar veremedim. diğer söylediklerine dikkat ediyorum.

4. 8 Şubat 2010
  5. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    bende bazen kaşığı iyice dolduruyorum gaza gelip iki tane mi içsem diyorum ama fazlası zaten atılıyomuş vücüttan çok güçlü antioksidanmışa.s

6. 8 Şubat 2010
  7. adi_sevda

adi_sevda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    383
    Ödül Puanları:
    123
    bu çörek otu yağı mersin yağı ..şerbetçi kremi gögüs kanserini tetikliyor diyorlar acaba doğrumu ki ..?

8. 8 Şubat 2010
  9. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    hiç duymadım ama bende fibroadenom var çok önemli bişey değil her genç kızda olabiliyomuş kontrole gidicem boyutunda değişme oluyo mu ona bakıyolar.inşallah büyümeyle o da büyümez

10. 8 Şubat 2010
  11. sady

sady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de fibroadenom var cnm ama bu yaşta alınmasına gerek yokmuş ğöğsün yapısı bozulabilirmiş. ben de küçü sabah akşam 1 kaşık içiyorum ama sadece sabah mı içsem bilemedim. her akşam da çörek otu yağıyla masaj yapıyorum 10 gün kadar oldu gözle görülür dolgunluk var ama büyüme pek yok:sinifsinif:

12. 8 Şubat 2010
  13. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

gecmiş olsun cnm ya :KK43:

14. 8 Şubat 2010
  15. Nzlgl

Nzlgl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    valla çok sağol cnm ben zaten küçü bir kaşık yiyodum... ada çayı da bir bardak..

16. 8 Şubat 2010
  17. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    göğüs büyütme sevdasına bunları bildiğim halde kaptırıyorum bazen kendimi denemediğimiz yol kalmadı Allah sonumuzu hayır ede:)delikafadulden

18. 8 Şubat 2010
  19. _Aysima_

_Aysima_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Dünden beri gögüsüme siddetli agri giriyo canki bicakliyolar sonra gidiyo yeniden yine geliyo o sanci.. Doktora gitsem mi??