Dikkat!.....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve verdinaaz tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

2 Haziran 2009
    Konu Sahibi : verdinaaz
  1. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Dün bir tanıdığım doktora gitmiş 3 yıldır korunuyolardı geçtiğimizi ramazan bayramından beri çocuk istiyorlar olmuyor...Doktor demişki rahmini kurutmuşsun Siz korunuyorsunuz ama bunun için bi gelin bizden bilgi alın kendi kafanıza göre yapıyorsunuz ve bu sadece siz değilsiniz bir çok bayan bunu yapıyor....

Yapılması gereken adet gününden sonra ilişkiye girdiğiniz zaman adetten sonraki 3 gün falan korunmadan ilişkiye girmek ve rahmin kurumasını önlemek hatta adet gününe az bi zaman kala yine korunmadan ilişkiye girmek o zamanlarda zaten çocuk olmazmış ama hep korunarak ilişkiye girildiği için rahim kuruyormuş ve rahmin o kuruluğunu aşana kadarda çocuk olmuyormuş....

Doktor arkadaşıma belki 2 belki 3 sene çocuk olmayabilir bu rahmine bağlı demiş...

şimdi içime bir korku düştü doğrumu yanlışmı bende 7 aydır korunuyorum devammı tamammı???..............

Son düzenleme: 4 Haziran 2009
  2. 2 Haziran 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok güzel bir bilgi vermişsin ah keşke önceden doktora gitmeyi akıl eden bir millet olsak.

4. 3 Haziran 2009
  5. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    evet canım iyiki öğrenmişim diyorum şimdi...bende 7 aydır korunuyorum ama şimdi doktor kontrolünde olacak herşey........

6. 3 Haziran 2009
  7. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    öle haklısınki bende karşıyım ne ya erkekleri ençokta mutlu edecezz die korunuyoruz ençokta kimyasal şeylerle allahın bize vermiş olduğu bir lütfu istemiyoruz bırakın kocalarınız korunsun güller mevsimi gelince açar eğer açamazsa gül olurmu yani onun açmasını engellememk için elimizden geleni yapıyor sonrada yumoşları kurutuyosunuz yazık yapmayın bunun kıymetini bilenlerde ah yumoşum olsa dio valla ben kadının korunmasına karşıyım en fazla 45 yaşıma kadar yumoşlarım olcak ee sonra yok istesemde olmaz erkeklerin valla 80 yaşına kadar oluyo herşeyi o yüzden yumoşlara bedeninize yazık etmeyinnnnnnnn:jeyyar:

8. 3 Haziran 2009
  9. sidelya81

sidelya81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bilgi için tesekkurler. ancak aklıma bişey takıldı. bizler evlenene kadar korunmuş sayılıyoruz. örneğin 30 yasında bile hamile kalan var. onların rahmi 30 yılda kurumuyor mu. bilmiyorum ama bana biraz tuhaf geldi

10. 3 Haziran 2009
  11. hpt_honey

hpt_honey bebişim gıvış gıvış maşlh Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yani evlene kadar korunuyoruz derken ozamn zaten kimyasal vss şeyler kullanmıyoruzki tatlım

12. 4 Haziran 2009
  13. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım bidaha doktora gittiğimde sorarım ama demekki korunuyo sayılmıyoruzki ilk geceden hamile kalanlar çoook ama korunup sonrta hamile kalmak isteyen ve kalamayanda çooookk

14. 4 Haziran 2009
  15. Beany

Beany Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    herkesin yumurtlama günü süresi farklıdır,genel olan 14.gün denir ama bu kişiden kişiye değişir,öyle olmasaydı herkes takvim hesabına göre korunur,diğer korunma yöntemlerine ihtiyaç duyulmazdı
    yukarıda söylenilenlerin bilimsel hiç bir açıklması yok

16. 4 Haziran 2009
  17. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Güzelim bu zaten sana göre değil kendine göre hesaplama bu günü bu benim arkadasıma göre hesaplamış gününü bu günlerde korunma çocuk olmaz diye...
    hem benim burda anlatmak istediğim doktor kontrolü olmadan yanlış şeyler yapmamamktır....

18. 4 Haziran 2009
  19. **garfield**

**garfield** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ya ilaç kullanımında ben de karşıyım ama pezervatifin zararlı olacağını düşünmüyorum. şimdi rahim kurumasın diye onu da mı kullanmıycaz??