dikkatsizlik sorunu

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve dilaygul tarafından 14 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : dilaygul
  1. dilaygul

dilaygul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar kizim 4 yasinda ve dikatsizlik ve iletisim kurma sorunu var çok geç konusmaya basladi ustune çok titriyoruz ama çok hirçin biseyler anlatigimizda bizi dinlemiyo bile anlamiyomu hala bizi:uhm:
    ama kuçuk kizim ne dersem yapiyo buyuguyle ne yapicam bilmiyorum yardimci olurmusunuz kizlarsenağlama

2. 16 Mayıs 2008
  3. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım kızında dikkat eksikliği olabilir...bunun için çocuk psikiyatrisine gitmeni tavsiye ederim...dikkat eksikliği ilaçları var dr gerekli görürse bunları verebilir...allah yardımcın olsun

4. 17 Mayıs 2008
  5. tugbamurat

tugbamurat bismillahirrahmanirrahım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım benım komşunun oğluda bahsettiğin gibiydi konuşamıyodu 4 yaşında çook hırçın ve hiç söz dinlemiyordu çocuk konuşamadıgı için öyleymiş konuşamadıgı için bişeyleri anlatamadıgı için hırçındı
    konuşmaya başlayınca hırçınlıgını attı üzülme kızınla bol bol konuş durmadan bişeyler sor konuşmasını sagla inş. oda düzelir he bide kardeşini kıskanıyor olalabilir ondanda yapabilir sevgiler

6. 20 Mayıs 2008
  7. canım bununla ilgili problemler için rehabilitasyon merkezleri var.senin başarabileceğin bişi değil bu bence.uzman yardımı almalısın.Allah yardımcın olsun

8. 29 Mayıs 2008
  9. dilaygul

dilaygul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizim git gide hirçinlasti ve artik hiç soz dinleliyo ve kimseden korkmuyo ne yapacagimi sasirdim annemin degerini simdi daha iyi anliyorum canim annem benim

10. 31 Mayıs 2008
  11. Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09

Uxgxur bxoxcexgxim 29 09 05 09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Canım benim çok iyi bir annesiniz. Allah yardımcınız olsun. İnşallah Doktorlar konusunda zorluk yaşamıyorsunuzdur umarım. Zaten gurbettesiniz inşallah iyi bir uzmandan yardım alırsınız da minik yavrunuz düzelir a.s.a.s.a.s.