Dil sürcmesi

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve sunaz tarafından 19 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : sunaz
  1. sunaz

sunaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    yillar once yasadim bi animi paylasmak istiyorum kizlar,ben teyzem ve enistemin marketinde calisiyordum.toptancilar geldi tavuklar paketlenecek bilirmisiniz tavuk yuregini tavuk tasligini,onlari paketledim,etikeklenecek,fiyatini ogrenmek icin enistemin yanina gittim,marketin icinde 2 musteri.3 erkek toptanci enistem kasada,benim agzimda tasklik ve yurek var .......bu yurekler kaca diyecegime .....AYNEN SOYLE OLDU...ENISTECIMMM BU Y...R...KLAR KACA dedim o anda oyle sok oldumki maf olmustum toptancilar gulmemek icin kendini zor tuttu enistem afalliyarak toptancilara sasirdida diyebildi.oanda teyzem geldi ,ben maf oldum diyebildim neoldu dedi hala ben maf oldum gidiyorum dedim soyle neoldu dedi ben bu yurekler kaca diyecegime bu y,,r..klar kaca dedim teyzem guluyo ama ne guluyo ben dukkana 1 hafta ugramadim.. simdi hala bu anariz gulerizzzz

2. 26 Kasım 2008
  3. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    komik bir anı olmuş....bir o kadar da utandırıcı.......

4. 26 Kasım 2008
  5. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    olsun cnm ya hepımızın basına gelebılırrr üzülmeee

6. 26 Kasım 2008
  7. tinkimi

tinkimi meleğim ünüversiteli:):) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya dilin sürçmüş takma kafana ama çok komişmiş ya :roflol:

8. 26 Kasım 2008
  9. burcak09

burcak09 b&a Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz de okulda ders için bi oyun düzenlicektik.hocaya anlatmaya gittik.oyunda tenis topları ile oynanıo.arkadas basladı anlatmaya ama sürekli tenis değil de basına p getirerek konusuo farkında değil.biz kızardık bozardık zor tuttuk kendimizi.odadan nasıl cıktık bilmiom.