Dil Yarası Geçmezmiş...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve HeartLess tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : HeartLess
  1. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Hatırladığınız zaman içinizin acıdığı,
    çok üzüldüğünüz bir söz duydunuz mu?
    Dil yarası,gönül yarası gerçekten hiiiç geçmiyor...
    yaşadığınız ya da duyduğunuz örnekleri paylaşmak ister misiniz..?
    buyrun o zaman...
    sevgiler...

2. 18 Ocak 2010
  3. _NURUM_

_NURUM_ Guest

liseye yeni geçmiştimm.hazırlık sınıfının ilk haftası cuma günü.dün gibi hatırlıorumm.hiç unutmayacağımda.babamla çok fena kawga etmiştikk.we 8 ay küs kalmıştıkk.sebep ise erkek arkadaşş.yok die inkar etmedimm.ama onun duyduklarının hiç birini yapmamıştımm.bana sormadann yargılamıştıı.we o an azğından öle bi laf çıktıkii.keşke o an döwseydii .canım bu kadar yanmazdıı.unutamıorumm.babamın her yüzüne bakmamda aklıma gelio.içim nefret doluoo.o hatırlıomuu bilmiorumm ama benim unutmam mümkünn deil senağlama

4. 18 Ocak 2010
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    hangi birini anlatayım.....her biri yüregime bir igne gibi batıyor......her aklıma geldiginde canımı yakıp üzülmeme sebeb oluyor.....:sinifsinif::sinifsinif:

6. 18 Ocak 2010
  7. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2006 yılından 2009 yılına kadar yasadığım kocaman 3 yıl hiç unutmam yasadıklarımı dün gibidir yasadıklarımın zaten onların yasattığı yaralardan olan hastalığım hiç geçmez dil yarası hiç geçmez yüreğimin bi kenarı hala kanar durur

8. 19 Ocak 2010
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Bilmiyorumki hiç yaşamadım..benneyaptımki

10. 19 Ocak 2010
  11. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    34.088
    Ödül Puanları:
    563
    O dil yarası varya insanın ta derinliklerine kadar iner ve orada kalır aslada çıkmaz..:nazar:

12. 19 Ocak 2010
  13. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çocukluk arkadaşım vardı. bir anda çok zengin oldular ailecek ama ciddi ciddi ferrarilere falan binmeye başladılar. kız birden karakter değiştirdi yok konumumu bilmiyormusun şöylede böylede... ben çok üzüldüm kestim irtibatı. aradan bir yıl geçmedi. ters köşe oldular battılar eskisinden daha kötü durumdalar. icralar hacizler bankalar kapılarında. beddua etmedim. ama çook çook kırıldım, asla görüşmem bu saatten sonra.

14. 19 Ocak 2010
  15. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Babam ile 2 ay önce bir kavga yaşamıştık daha doğrusu o bana saymadığı lafı bırakmamıştı... Kendi sinirleri bozuktu acısını benden çıkarmıştı... Türlü şeylerle suçlamıştı beni... Durduk yerde hem de. Saatlerce ağlamıştım çok kötüydü. Hatasını kendi de biliyordu. Annem sabaha kadar uyumadığını ve 'kalbini çok kırdım nasıl yaptım ben bunları?' diyip vicdan azabı yaşadığını söyledi.

Açıkçası o kadar üzülmesine hiç üzülmedim babamın. Çünkü ben o lafların birini bile hak etmemiştim... O da farkında. Yılbaşında iyi yıllar diyip öptük birbirimizi unutmuş numarası yaptım ama hiç unutmadım.
    Unutmayacağım da ama sonuçta babam ve seviyorum onu hayattaki tüm insanlardan daha değerli benim için ama keşke o lafları bana saymasaydı... :sinifsinif: