Dileğim anne olmak diyenler buyrun dertleşelimm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ebrar_53 tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ebrar_53
  1. ebrar_53

ebrar_53 Sana sığındık Rabbim Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar güzel paylaşımlar olması dileğiyle sizleri muhabbete bekliyorum .
    rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin .[
    HERŞEY ÇOK GÜZEL OLUCAKK....
    ALLAHIM BURAYA GELEN TÜM ARKADAŞLARIMA HESAPSIZ KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER (AMıN)
    (arkadaşlar bu duayı başlangıca yazmamı eşim çok istedi size hayırlı gelicek dedi buyüzdennde yazmak istedim

GÜNCELLENMıŞ LıSTEMıZ

[​IMG][​IMG][​IMG]

HAYIRLI UGURLU OLSUN Bismillahirrahmanirrahim بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

[​IMG] [​IMG] :nazar:AGUSTOS AYI LİSTEMİZ :nazar:[​IMG] [​IMG]
    KUBİ------------------------------------------------- -----------------------------------------------11 AĞUSTOS
    DİDGOK-------------------------------------------------------------------------------------------15 AĞUSTOS
    AŞKMEŞK---------------------------------------------------------------------------------------15 AGUSTOS
    HALET----------------------------------------------------------------------------------------------20 AĞUSTOS
    MIZMIZ---------------------------------------------------------------------------------------------22 AĞUSTOS
    YELİZ-----------------------------------------------------------------------------------------------25 AĞUSTOS
    AYŞEN_34---------------------------------------------------------------------------------------27 AĞUSTOS
    NANELİŞEKER---------------------------------------------------------------------------------27 AGUSTOS
    DERİNSU------------------------------------------------------------------------------------------???AĞUSTOS
    EBRAR_53----------------------------------------------------------------------------------------???AĞUSTOS
    SEYDAM-------------------------------------------------------------------------------------------30 AGUSTOS

[​IMG] [​IMG] :nazar:EYLÜL AYI LİSTEMİZ:nazar: [​IMG] [​IMG]
    ALEYNA84-------------------------------------------------------------------------------------1 EYLÜL
    EZGİM_EZ--------------------------------------------------------------------------------------4 EYLÜL
    UGURBONCUGUM--------------------------------------------------------------------------6 EYLÜL
    TURKUAZ---------------------------------------------------------------------------------------9 EYLÜL
    PELİN67-----------------------------------------------------------------------------------------11 EYLÜL
    SAMYELİ 26-----------------------------------------------------------------------------------12 EYLÜL
    ASİ-------------------------------------------------------------------------------------------------14 EYLÜL
    AZRAPERİ---------------------------------------------------------------------------------------14 EYLÜL
    KARDELEN-------------------------------------------------------------------------------------15 EYLÜL
    BİRSEN29----------------------------------------------------------------------------------------20 EYLÜL
    MAVİ2505-----------------------------------------------------------------------------------------23 EYLÜL
    TUGCAL-------------------------------------------------------------------------------------------30 EYLÜL

[​IMG] [​IMG]:nazar:HAMıŞLERıMıZ :nazar: [​IMG][​IMG]
    MAKBER--------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    GÖKCERANA23-------------------------------------------------------- -------------------------------- opuyorumnanaktan
    ZEYN77-----------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    YUSNES----------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    AŞKMELEGı-----------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan-
    BUURCUUM-----------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    ZEY86--------------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    SHARK_11--------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    SEVTUN2----------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    BERSUU-----------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    PNRSM------------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    AZİZE---------------------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    YABADABADU--------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    GÜNDOĞMADAN-----------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    ÖZLEMSOYSAL-------------------------------------------------------------------------------------------opuyorumnanaktan
    [

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

ALLAHIM EN KISA ZAMANDA MUCıZELERIMIZLE BIZI SEVINDIRIR INSALLAH

Son düzenleme: 25 Ağustos 2010
  2. 29 Nisan 2010
  3. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    canım yeni topicin hayırlı olsun inşallah hepinize uğurlu gelir

4. 29 Nisan 2010
  5. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    hayırlı olsun canım

6. 29 Nisan 2010
  7. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    cano kendindende bahset azcık olurmu ne kadardır bekliyon bebegini neler yaptın bu zamana kadar canım gerçi ben 1 yıldır arkadaşınım ama olsun tanısınlar demi datlum:KK46:

8. 29 Nisan 2010
  9. ebrar_53

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    ay canım arkadaşlarım inanın şuanda ağlıyorum tuhaf oldum yaa allah razı olsun hepinizden iyki sizleri tanımışım.rabbim hepimizin gönlüne göre versin sizleride hayırlısıyla evlatlarınıza kavuştursun..

10. 29 Nisan 2010
  11. richberry

richberry Guest

hayırlı olsun ebrosummmmmmm

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Mayıs 2010
  12. 29 Nisan 2010
  13. Makber

Makber (:Canımın canı büyüyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ay benim duygusal arkadaşım kıyamam sana :1hug:Allah senden de razı olsun sende iyiki varsın bitanemmmŞeniz

14. 29 Nisan 2010
  15. richberry

richberry Guest

ebrosum cnm benım ınsallah ugur getırır sana ve bıze :Saruboceq:

16. 29 Nisan 2010
  17. ebrar_53

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaşlar ben biraz kendimden bahsediyim .10 yıldır evlat hasretiyle yanan biriyim mafoldumbenbu zaman zarfında yapmadığımız şey kalmadı .3 sefer hamile kaldım ama malesef bebişlerimi kaybettim mafoldumbe
    doktorlar hiçbişeyin yok dediler ama tesadüf eseri pıhtılaşma problemim olduğu ortaya çıktı .şuanda onun tedavisini görüyorum..ayrıca tiroit sorunum var ve yumurtlama oluşuyo fakat çatlamıyo .şimdi soğan kürü yapıyorum adet düzensizliğim için .bundan sonrada incir kürünü deniycem..
    arkadaşlar sizlerdede bu ve benzer sorunlar varsa burda hep beraber paylaşalım güzel dostluklar kuralım inşallah.
    HER YENı GÜN YENı BıR UMUT diyerek başladık buyola umarım hepimizin umutları tez zamanda gelir ..

Son düzenleme: 6 Mayıs 2010
  18. 29 Nisan 2010
  19. ebrar_53

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    198
    canım arkadaşım çok saol yaa inanki senin desteğinde çok önemliydi benim için çok mutlu ettin beni inşallah herşey çok güzel olcak.saol bitanem..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.