dilenmek ne olaki

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve kuzum tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : kuzum
  1. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Çok sık rüya gören biri değilimdir aslında. Ama dün gece gördüğüm bir rüya çok canımı sıktı. Ben bir anlam veremedim sizin yorumlarınızı bekliyorum.

Ankaranın merkezi Kızılayda belime kadar çukurdayım güya. Ve dileniyorum.:1shok: Yoldan gelip geçenler acır gibi bakıyor bana.Çok üzgünüm çoook(ne alaka ya), üzgünüm, mutsuzum.(e dilenirken kim mutlu olabilirki:bbo:)

Sonra birden kendimi bizim evde buluyorum ama ev değişmiş. Kocaman büyük bir ev olmuş güya. Ben diyim 400 siz diyin 500 metrekare ev.Eşyalar filan değişmiş, süper mobilyalar var evde.kafamçokkarıştı. Ev kalabalık herkesin suratından düşen bin parça.Kocacım üzgün, kayınvalidemler eltimler filan var onlarda üzgün.

Sonra benim oğluşum Kıvanç'ı görüyorum. Güya balkonun kenarına çıkmış biryere geçmeye çalışıyor. Korkuyorum düşecek diye. Bağırıyorum "Kıvanç dur, düşeceksin" diyorum. Lafımı bitirmeme kalmıyor Kıvanç'ım düşüyorsenağlama. Nasıl panik oluyorum, bağırıyorum birden ve tutmaya çalışıyorum. Öyle hızlı düşüyorki elimden kayıp , yere çarpıyor. Ben sadece düşme hızını yavaşlatabiliyorum. Sonrada uyandım.

Hayır diyelim hayrolsun ama yorumlarınızı bekliyorum. Çok karışık biliyorum ama tedirginim.:çok üzgünüm:

2. 5 Kasım 2008
  3. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    hayrolsun canımmmm...

ama sıkıntılı yatmıssın sanırım..

tam yorulacak bır ruya gıbı degıl gibi.ama

genel olarak feraha cıkacagının göstergesi..

Son düzenleme: 5 Kasım 2008
  4. 5 Kasım 2008
  5. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canim dilenmek genel anlamda hayra yorulur...
    Bereket demek dilenmek
    hayir olsun inşallah

6. 5 Kasım 2008
  7. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    rüyaya bak hizaya gel:bbo:ule bi şeyinde normal olsun beekaydirigubbakcemile
    şindi kuzucan o gördüün harika ev dilencilik paralarından alınmış sanırsam-tatlicadiarzu-ailende gururlu insanlar olduklarından dolayı o evde oturmayı yediremiyolar.o surat asıklığı ondan olabilii:nazar:
    kıvança gelince;sıpanın neden balkona çıktığını anlayamadım:mymeka:ama rüyalarda tersi çıkar derler.endişelenmene mahal yok bencekaydirigubbakcemile5
    ama sen yinede birilerine bi sadaka ver,cimrilik yapma:mymeka:

8. 5 Kasım 2008
  9. NEFERTARi

NEFERTARi Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! Pro Üye

Beğenildi:
    155
    Ödül Puanları:
    113
    Rüya yorumlarına baktım rüyada fakir olduğunu görmek zengin olacağın anlamına gelirmiş:kahve:
    Ama bundan sonra böyle karışık rüyaları anlatma sabah kalkınca git aç musluğu akan suya anlat su alsın götürsün:mymeka:

10. 5 Kasım 2008
  11. kuzum

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kro allasen bir sus yaa:nazar:, zati rüyanın etkisindeyim hala, belime kadar çukurdaydım be:çok üzgünüm:

12. 5 Kasım 2008
  13. kuzum

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Nefercim ama ben fakir olduğumu görmedimki, aksine zengindim. Süper bir evim varmış güya ama dileniyorum işte. :uhm:

14. 5 Kasım 2008
  15. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırdır inşallah üstün açık yatmışın :smiley-cool: Daha önce bende bir kere dilandiğimi görmüştüm kuzu kafa ardından da zengin olduğumu bana birilerinden destek göreceğimi ve sıkıntılarımdan kurtulacağımı elime kısmet geçeceğini felan söylemişlerdi yani bence rüyan güzel :lepi: kaç defa dedim akşamları yemekleri götürüp sonra hemen uyuma diye :1closedeyes: :nazar:

16. 5 Kasım 2008
  17. sny

sny kronik duygusal Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ne kadar karışık yazmışım kendi yazdığımı ben bile anlayamadım benneyaptımki :nazar:

18. 5 Kasım 2008
  19. Larkin

Larkin Kocitim <3 Pro Üye

Beğenildi:
    2.587
    Ödül Puanları:
    238
    Kuzum rüya neye yorulursa o olur ..Hayırlara vesile olsun inşallah.
    Bildiğim kadarıyla kötü rüya anlatılmaz..İyi rüyalarda yalnızca seni seven ve iyiliğini düşünen inasanlara anlatılır..Herkes gerçekten hayır olmasını dileyeceği için..

Yoksa manasını bilmem ama hayır olsun inşallah.